Tanévzáró ballagás 2015

Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

   2015. június 20.

 

 

 

 

 

Jutalmazott tanulóink:

Mező Réka 1.a    

Apáczai Országos levelező matematika verseny döntőjén  4. hely K. Pné SÁ

 

Kerekes Éva 2.a

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

 

Kertész Gyula 2.a

„Add tovább” Kosárlabda megyei Jamboree I.hely

 

Korbács Lili Sára 2.a

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

 

Kovács Virág 2.a

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

 

Petró Attila 2.a

Kitűnő tanulmányi eredményéért

 

Klincsek Benedek 2.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

 

Kósa Jonatán 2.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

 

Kovács Zsófia 2.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

 

Molnár Fanni Gizella 2.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

 

Bóka István 3.a

„Add tovább” Kosárlabda megyei Jamboree I.hely

 

Czifra Boglárka 3.a

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

 

Földvári Petra 3.a

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

 

Kovács Noémi 3.a

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

 

Lakatos László 3.a

„Add tovább” Kosárlabda megyei Jamboree I.hely

 

Nagy Nóra 3.a

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

„Mesés Vajdahunyadvár” Országos Gyermekszínjátszó Találkozó II.helyezés (Huncutka cs.)

 

Szaniszló Dorka 3.a

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

„Mesés Vajdahunyadvár” Országos Gyermekszínjátszó Találkozó II.helyezés (Huncutka cs.)

Jedlik Ányos Országos Matematikaverseny országos forduló 5. díjas. Felkészítő : Jenei Sándorné

 

Dolhai Csenge Enikő 3.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

 

Dudás Dominik 3.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

„Add tovább” Kosárlabda megyei Jamboree I.hely

 

Farkas Szilvia Dominika 3.b

 "Víz és a jövő" c.  megyei rajzverseny 2. helyezett

 

Iski Vivien 3.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

 

Kovács Loretta 3.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

 

Lakatos Patrik 3.b

„Add tovább” Kosárlabda megyei Jamboree I.hely

 

Patáj György 3.b

„Add tovább” Kosárlabda megyei Jamboree I.hely

 

Pongó Zoltán 3.b

„Add tovább” Kosárlabda megyei Jamboree I.hely

 

Ragány Alexa 3.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

 

Rutkai Fanni 3.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

 

Soós Liliána 3.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

 

Torma Ádám 3.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

„Add tovább” Kosárlabda megyei Jamboree I.hely

 

Torma Bálint 3.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

„Add tovább” Kosárlabda megyei Jamboree I.hely

 

Hasulyó Lilla 4.a

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

„Mesés Vajdahunyadvár” Országos Gyermekszínjátszó Találkozó II.helyezés (Huncutka cs.)

 

Kovács András Jácint 4.a

„Mesés Vajdahunyadvár” Országos Gyermekszínjátszó Találkozó II.helyezés (Huncutka cs.)

 

 

Kovács Panna 4.a

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

 

Lakatos Szabolcs 4.a

„Add tovább” Kosárlabda megyei Jamboree I.hely

 

Orosz Veronika 4.a

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

 

Séra Ivett 4.a

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

„Mesés Vajdahunyadvár” Országos Gyermekszínjátszó Találkozó II.helyezés (Huncutka cs.)

 

Takács Dániel 4.a

„Add tovább” Kosárlabda megyei Jamboree I.hely

 

Tóth Ákos 4.a

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

 

Homoki Patrik János 4.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

„Add tovább” Kosárlabda megyei Jamboree I.hely

„Mesés Vajdahunyadvár” Országos Gyermekszínjátszó Találkozó II.helyezés (Huncutka cs.)

 

Horváth Elizabet 4.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

 

Kindák André Norman 4.b

„Add tovább” Kosárlabda megyei Jamboree I.hely

 

Kontér Eszter 4.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

 

Kósa Kamilla  4.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

Magyar Mezőgazdasági Múzeum „Hétmérföld” országos illusztrációs rajzpályázatának Különdíja

„Ne égess!” Országos Katasztrófavédelmi Múzeum rajzpályázat Különdíja

 

Kovács Eszter 4.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

Magyar Mezőgazdasági Múzeum „Hétmérföld” országos illusztrációs rajzpályázatának Különdíja

 

Kovács Patrik 4.b

„Mesés Vajdahunyadvár” Országos Gyermekszínjátszó Találkozó II.helyezés (Huncutka cs.)

 

 

Molnár András 4.b

„Add tovább” Kosárlabda megyei Jamboree I.hely

 

Pongó Attila 4.b

„Add tovább” Kosárlabda megyei Jamboree I.hely

 

Szopkó Dorina 4.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

Herman Ottó országos természetismeret levelezős verseny országos 9.hely

„A festészet néma költészet” megyei versillusztrációs verseny 2.helyezés

 

Virga Emese 4.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

 

Zoltai Tamás 4.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

„Ne égess!” Országos Katasztrófavédelmi Múzeum rajzpályázat 1.hely

„A festészet néma költészet” megyei versillusztrációs verseny 3.helyezés

„Add tovább” Kosárlabda megyei Jamboree I.hely

 

Andrekovics Zoé 5.a

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

Herman Ottó országos természetismeret levelezős verseny országos 11.hely

Gubik Lilla 5.a

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny IV. díj

Arany János Magyar verseny: országos 6. hely

Simonyi  Zsigmond Helyesírási  Verseny:  megyei  2.hely

 

Kovács Patrik 5.a

Herman Ottó országos természetismeret levelezős verseny országos 5.hely

„Mesés Vajdahunyadvár” Országos Gyermekszínjátszó Találkozó II.helyezés (Huncutka cs.)

Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó megyei forduló Ezüst minősítés, továbbjutás a regionális döntőbe (Huncutka cs.)

 

Mező Eszter 5.a                 

Országos Honismereti Tanulmányi Verseny: országos 1. hely   

Molnár Ádám 5.a

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny VI. díj

Kálti Márk Országos Történelem Verseny:  országos 10. hely

Herman Ottó országos természetismeret levelezős verseny országos 9.hely

Ragány Bianka 5.a

Kelet-Magyarország napilap Karácsonyi Képeslap rajzoló megyei verseny 2.helyezés

 

Farkas Eszter 6.a

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

 

Iski Dorina  6. a

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

 

Poncsák Evelin 6.a

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

Magyar Mezőgazdasági Múzeum „Hétmérföld” országos illusztrációs rajzpályázatának Különdíja

„Milyenek is az állatok” megyei illusztrációs rajzverseny Különdíja

Országos Arany János Illusztrációs rajzverseny 2. hely

 

 

Szaniszló Boldizsár Ferenc 6.a

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

 

Takács Mónika 6.a

„Mesés Vajdahunyadvár” Országos Gyermekszínjátszó Találkozó II.helyezés (Huncutka cs.)

Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó megyei forduló Ezüst minősítés, továbbjutás a regionális döntőbe (Huncutka cs.)

 

Agárdi Cintia 6.b

„Mesés Vajdahunyadvár” Országos Gyermekszínjátszó Találkozó II.helyezés (Huncutka cs.)

Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó megyei forduló Ezüst minősítés, továbbjutás a regionális döntőbe (Huncutka cs.)

 

Bóka Boglárka 6.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

Debrecen-Nyíregyháza Egyházmegyei rajzpályázat 1.hely

„A festészet néma költészet” megyei versillusztrációs verseny 2.helyezés

Országos Arany János Illusztrációs rajzverseny 1. hely

 

Dankó Nándor 6.b

„Mesés Vajdahunyadvár” Országos Gyermekszínjátszó Találkozó II.helyezés (Huncutka cs.)

Niebylec   Nemzetközi teremlabdarúgó torna  VI.hely

Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó megyei forduló Ezüst minősítés, továbbjutás a regionális döntőbe (Huncutka cs.)

 

Fedor Alex 6.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

 

Hasulyó Roland 6.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

 

Petró Vivien 6.b

Dienes Pál Megyei Matematikaverseny 3. helyezett

„Mesés Vajdahunyadvár” Országos Gyermekszínjátszó Találkozó II.helyezés (Huncutka cs.)

Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó megyei forduló Ezüst minősítés, továbbjutás a regionális döntőbe (Huncutka cs.)

 

Torma Máté 6.b

„Mesés Vajdahunyadvár” Országos Gyermekszínjátszó Találkozó II.helyezés (Huncutka cs.)

Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó megyei forduló Ezüst minősítés, továbbjutás a regionális döntőbe (Huncutka cs.)

Balogh Renáta 7.a

Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó megyei forduló Ezüst minősítés, továbbjutás a regionális döntőbe (Huncutka cs.)

 

Nagy Tibor 7.a

„Ne égess!” Országos Katasztrófavédelmi Múzeum rajzpályázat 3.hely

LIGA Szakszervezetek országos rajzpályázatán 1.hely

 

Török Alexa 7.a

Diákolimpia Atlétika 4*100 váltófutás IV.kcs. lány megyei 1., országos 16. hely

Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó megyei forduló Ezüst minősítés, továbbjutás a regionális döntőbe (Huncutka cs.)

 

 

Földvári Bence 7.b

Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó megyei forduló Ezüst minősítés, továbbjutás a regionális döntőbe (Huncutka cs.)

Niebylec   Nemzetközi teremlabdarúgó torna  VI.hely

Harakály Tamás  7. b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

SPIEL UND GEWINN országos német levelező verseny 22. helyezés

Niebylec   Nemzetközi teremlabdarúgó torna  VI.hely

Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó megyei forduló Ezüst minősítés, továbbjutás a regionális döntőbe (Huncutka cs.)

 

Homoki Csaba 7.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

SPIEL UND GEWINN országos német levelező verseny 22. helyezés

Niebylec   Nemzetközi teremlabdarúgó torna  VI.hely

 

Kerekes Fanni 7.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

Diákolimpia Lány Labdarúgás megyei 1., országos 11.hely

Diákolimpia Atlétika 4*100 váltófutás IV.kcs. lány megyei 1., országos 16. hely

Kovács Máté 7.b

Niebylec   Nemzetközi teremlabdarúgó torna  VI.hely

Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó megyei forduló Ezüst minősítés, továbbjutás a regionális döntőbe (Huncutka cs.)

 

Krisztián Lilla 7.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

Arany János Magyar verseny: országos 11. hely

Magasugrás csapatverseny megyei II. hely

Diákolimpia Lány Labdarúgás megyei 1., országos 11.hely

Távolugrás egyéni verseny megyei I. hely, országos 27.hely

60 m-s futás országos döntőben sikeres szereplés

Mártonfalvi Zoltán 7.b

Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó megyei forduló Ezüst minősítés, továbbjutás a regionális döntőbe (Huncutka cs.)

Mózes Fanni 7.b

Diákolimpia Lány Labdarúgás megyei 1., országos 11.hely

 

Pekola László 7.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

 

Ragány Bence 7.b

Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó megyei forduló Ezüst minősítés, továbbjutás a regionális döntőbe (Huncutka cs.)

 

Rozinka Ádám 7.b

Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny IV.díj

Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó megyei forduló Ezüst minősítés, továbbjutás a regionális döntőbe (Huncutka cs.)

 

Szopkó Tamás 7.b

Niebylec   Nemzetközi teremlabdarúgó torna  VI.hely

Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó megyei forduló Ezüst minősítés, továbbjutás a regionális döntőbe (Huncutka cs.)

 

Tóth Ádám 7.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

SPIEL UND GEWINN országos német levelező verseny 22. helyezés

Niebylec   Nemzetközi teremlabdarúgó torna  VI.hely

Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó megyei forduló Ezüst minősítés, továbbjutás a regionális döntőbe (Huncutka cs.)

 

8. ÉVFOLYAM

 

Frindik Friderika 8.a

Diákolimpia Lány Labdarúgás megyei 1., országos 11.hely

Kiváló sporttevékenységéért

 

Hasulyó Adrienn 8.a

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

Magasugrás csapatverseny megyei II. hely

Kiemelkedő közösségi, kulturális és sporttevékenységéért

 

Iski Ádám 8.a

Kiváló sporttevékenységéért

 

Kovács Eszter 8.a

Kiemelkedő közösségi munkájáért

 

Orosz Tamás 8.a

A Grafika tanszakon végzett kimagasló teljesítményéért

 

Ragány Annamária 8.a

Diákolimpia Lány Labdarúgás megyei 1., országos 11.hely

Kiváló sporttevékenységéért

 

Sipos Viktória 8.a

Diákolimpia Lány Labdarúgás megyei 1., országos 11.hely

Diákolimpia Atlétika 4*600 váltófutás IV.kcs. lány megyei 2. hely

Kiváló sporttevékenységéért

 

Szűcs Anett 8.a

Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó megyei forduló Ezüst minősítés, továbbjutás a regionális döntőbe (Huncutka cs.)

A Színjáték tanszakon végzett kimagasló teljesítményéért

Kiemelkedő közösségi munkájáért

 

Varga Vivien 8.a

Sz-Sz-B megyei Munkaügyi Központ „Léted a tét” rajzpályázat  megyei 1.hely

„Milyenek is az állatok” megyei illusztrációs rajzverseny Különdíja

Diákolimpia Lány Labdarúgás megyei 1., országos 11.hely

Diákolimpia Atlétika 4*600 váltófutás IV.kcs. lány megyei 2. hely

Kiváló sporttevékenységéért

 

Eszenyi Mihály 8.b

Kiváló sporttevékenységéért

 

Fedor Anett 8.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei  3.hely 

Magasugrás csapatverseny megyei II. hely

Magasugrás egyéni verseny megyei II. hely

Diákolimpia Lány Labdarúgás megyei 1., országos 11.hely

Diákolimpia Atlétika 4*100 váltófutás IV.kcs. lány megyei 1., országos 16. hely

Diákolimpia Atlétika 4*600 váltófutás IV.kcs. lány megyei 2. hely

Kiemelkedő közösségi, kulturális és sporttevékenységéért

 

Homoki Mária 8.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

Magasugrás csapatverseny megyei II. hely

Diákolimpia Lány Labdarúgás megyei 1., országos 11.hely

Diákolimpia Atlétika 4*100 váltófutás IV.kcs. lány megyei 1., országos 16. hely

Magasugrás egyéni verseny megyei 1., országos 25. hely

Diákolimpia Atlétika 4*600 váltófutás IV.kcs. lány megyei 2. hely

Niebylec   Nemzetközi teremlabdarúgó torna  VI.hely

Kiemelkedő közösségi, kulturális és sporttevékenységéért

 

Kiss Bianka 8.b

Kimagasló kulturális és sporttevékenységéért

 

Kovács Aida 8.b

Kimagasló kulturális munkájáért

 

Kovács Dóra 8.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei  3.hely 

Kiemelkedő közösségi, kulturális és sporttevékenységéért

 

Kovács Péter 8.b

Kiemelkedő közösségi munkájáért

 

Lakatos Beatrix 8.b

Kiváló sporttevékenységéért

 

Lakatos Gyula Sándor 8.b

Kiváló sporttevékenységéért

 

Nagy Lívia Zita 8.b

Magasugrás csapatverseny megyei II. hely

Kimagasló kulturális és sporttevékenységéért

 

Nagy Tünde 8.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

Öveges József Országos Fizikaversenyen 3.helyezett

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei  3.hely 

Arany János Magyar verseny: országos 13. hely

Kiemelkedő közösségi, kulturális és sporttevékenységéért

 

Papp Máté 8.b

Kimagasló közösségi és sporttevékenységéért

 

Virga Fanni 8.b

Példamutató magatartásáért és kitűnő tanulmányi eredményéért

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei  3.hely

Kelet-Magyarország napilap Karácsonyi Képeslap rajzoló megyei verseny 3.helyezés

Diákolimpia Lány Labdarúgás megyei 1., országos 11.hely

Kelet-Magyarország napilap megyei Gyermeknapi rajzpályázat 1.helyezés

Kiemelkedő közösségi, kulturális és sporttevékenységéért

 

8 év kitűnői

1. Fedor Anett                                                          

2. Homoki Mária

3. Kovács Dóra

4. Nagy Tünde

5. Virga Fanni

 

Általános iskolai tanulmányai alatt elért kitűnő tanulmányi és verseny eredményéért, példamutató magatartásáért nevelőtestületi dicséretben részesül:

1. Hasulyó Adrienn

2. Fedor Anett                                                          

3. Homoki Mária

4. Kovács Dóra

5. Nagy Tünde

6. Virga Fanni

 

 

 

 

 

 

 

Panoráma

panorama

Linkek

 

 

 

 

841491
Ma
Tegnap
Ezen a héten
Múlt héten
Ebben a hónapban
Múlt hónapban
Összesen
67
333
400
837599
9355
24181
841491
Your IP: 54.167.29.208
Server Time: 2018-02-20 03:29:33

Sportolási lehetőségek a tornateremben

 

 

Női torna

Asztalitenisz

Teremfoci

Ajak-kupa