Tanévzáró Ballagás a 2015/2016-os tanévben

Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

 

 

 

 

 

 

 

 

2015/2016. tanév év vége

1.a 

Kiválóan teljesítettek:                                              

1. Bóka Regina                                             

2. Csirmaz Zalán

3. Kovács Renáta

4. Kovács Tibor

5. Kozma Ivett

1.b 

Kiválóan teljesítettek:

1. Bartha Ákos Tibor

2. Hudák Barbara

3. Kovács Bálint

4. Molnár Máté István

5. Ragány Milán

6. Varga Jázmin

2.a 

Kitűnők:                                                                   

1. Bóka Kíra                                                 

2. Kovács Luca                                                                                

3. Kovács Olivér Pál                                                            

4. Mező Réka

5. Orosz Noémi

6. Takács Panna Barbara

2.b 

1. Grunda Fanni

2. Krisztián Lara                                                                 

3. Sie-Magyar Lara                                       

4. Széki Viktória                                           

5. Tóth Sára

6. Virga Eszter

3.a 

1 Kerekes Éva                                                                                  

2. Korbács Lili Sára

3. Orosz Milán

3.b 

1. Kovács Zsófia                                                                  

2. Molnár Fanni Gizella

4.a 

1. Földvári Petra                                                                  

2. Kovács Noémi

3. Nagy Nóra

4. Szaniszló Dorka

4.b 

1. Dolhai Csenge Enikő                                                       

2. Dudás Dominik

3. Iski Vivien

4. Kovács Loretta

5. Ragány Alexa

6. Rutkai Fanni

7. Torma Ádám

8. Torma Bálint

5.a 

1. Hasulyó Lilla                                                                    

5.b 

1. Homoki Patrik János                                                        

2. Horváth Elizabet

3. Kontér Eszter Fanni

4. Kovács Eszter

5. Szopkó Dorina

6. Virga Emese

7. Zoltai Tamás

6.a 

1. Andrekovics Zoé                                      

2. Gubik Lilla                                                                                  

3. Molnár Ádám                                           

7.a 

1. Farkas Eszter                                            

2. Poncsák Evelin                                          

7.b 

1. Bóka Boglárka                                                                 

2. Fedor Alex

3. Petró Vivien

8.b 

1. Harakály Tamás                                        

2. Homoki Csaba

3. Horváth László

4. Kerekes Fanni

5. Krisztián Lilla

7. Pekola László

7. Rozinka Ádám

8. Tóth Ádám

 


Versenyeredmények

a 2015-2016 tanévben

 

1. BOLYAI ANYANYELVI MAGYAR VERSENY                      

·         3. a: megyei 11. hely – Ignéczi Zsófia, - Kerekes Éva, - Korbács Lili, - Kovács Jázmin

·         3. b: megyei 29. hely – Klincsek Benedek, - Kósa Jonatán, - Kovács Zsófia, - Molnár Fanni

·         4. a: megyei 27. hely – Földvári Petra, - Kovács Noémi, - Nagy Nóra, - Szopkó Bianka

·         4. b: megyei 30. hely – Torma Ádám, - Dolhai Csenge, - Iski Vivien, - Ragány Alexa

·         5. a: megyei 10. hely – Hasulyó Lilla, - Orosz Veronika, - Séra Ivett, - Tóth Ákos

·         5. b: megyei 11. hely – Homoki Patrik, - Kovács Eszter, - Szopkó Dorina, - Zoltai Tamás

·         6. a: megyei 13 hely – Andrekovics Zoé, - Gubik Lilla, - Rozinka Petra, - Széki Lilla

·         7. a: megyei 15. hely – Poncsák Dénes, - Iski Dorina, - Poncsák Evelin, - Nagy Zsolt

·         7. b: megyei 11. hely – Csépke Lóránt, - Fedor Alex, - Hasulyó Roland, - Petró Vivien

·         8. b: megyei 8. hely – Homoki Csaba, - Krisztián Lilla, - Pekola László, - Tóth Ádám

2. BOLYAI MATEMATIKA VERSENY

·         4. a: megyei 16. hely – Földvári Petra, - Kovács Noémi, - Nagy Nóra, - Szaniszló Dorka

·         4. b: megyei 26. hely –Dudás Dominik, - Torma Ádám, - Ragány Alexa, - Torma Bálint

·         5. b: megyei 7. hely – Kovács Eszter, - Szopkó Dorina, - Homoki Patrik, - Zoltai Tamás

·         6. a: megyei 22. hely – Andrekovics Zoé, - Gubik Lilla, - Molnár Ádám, - Kovács Patrik

·         7. a: megyei 7. hely – Farkas Eszter, - Poncsák Evelin, - Iski Dorina, - Szaniszló Boldizsár

·         7. b: megyei 10. hely – Petró Vivien, - Dankó Nándor, - Fedor Alex, - Csépke Lóránt

·         8. b: megyei 7. hely - Harakály Tamás, - Homoki Csaba, - Rozinka Ádám, - Tóth Ádám

·         8. b: megyei 8. hely – Horváth László, - Kovács Máté, - Krisztián Lilla, - Pekola László

3. ZRÍNYI ILONA MEGYEI MATEMATIKA VERSENY

·         megyei 1. hely – Virga Eszter 2. a

·         megyei 16. hely – Takács Panna 2. a

·         megyei 38. hely –Mező Réka 2. a

·         megyei 30. hely – Földvári Petra  4. a

·         megyei 36. hely - Szaniszló Dorka 4. a

·         megyei 50. hely – Andrekovics Zoé 6. a

·         megyei 46. hely - Petró Vivien 7. b

·         megyei 18. hely – Horváth László 8. b

·         megyei 39. hely - Harakály Tamás 8. b

·         megyei 52. hely – Pekola László 8. b

·         megyei 57. hely – Gubik Lilla 6. a

·         megyei 60. hely – Lakatos Szabolcs 5. a

·         megyei 75. hely – Kovács Máté 8. b

·         megyei 75. hely – Farkas Eszter 7. a

·         megyei 79. hely – Kovács Eszter 5. b

·         megyei 99. hely – Csépke Lóránt László 7. b

·         megyei 116. hely – Dankó Nándor 7. b

·         megyei 125. hely – Bóka Boglárka 7. b

·         Korbács Lili Sára 3. a

·         Kovács Jázmin Zsófia 3. a

·         Kovács Zsófia 3. b

·         Iski László 3. b

·         Kósa Jonatán 3. b

·         Kovács Noémi 4. a

·         Nagy Nóra 4. a

·         Ragány Alexa 4. b

·         Dudás Dominik 4. b

·         Torma Ádám 4. b

·         Torma Bálint 4. b

·         Kovács Luca 2. a

·         Orosz Noémi 2. a

·         Kovács Olivér 2. a

·         Bóka Kíra 2. a

·         Jámbor Zoltán 2. a

·         Csurka Levente 2. b

·         Kovács Panna 5. a

·         Zoltai Tamás 5. b

·         Fedor Alex 7. b

4. HELYESÍRÓ VERSENY - GYULAHÁZA

·         területi 3. hely – Földvári Petra  4. a

·         területi 4. hely – Ragány Alexa 4. b

5. MAGYAR NYELV NAPJA ALKALMÁBÓL RENDEZETT HELYESÍRÁSI VERSENY (november 13.)

·         területi 1. hely – Virga Eszter 2. b

·         területi 2. hely – Takács Panna 2. a

·         területi  3. hely – Sie Magyar Lara 2. b

·         területi  3. hely – Orosz Noémi 2. a

·         területi  1. hely – Rozinka Csaba 3. b

·         területi  2. hely – Korbács Lili 3. a

·         területi  2. hely – Ignéczi Zsófia 3. a

·         területi  3. hely – Kerekes Éva 3.a

6. VUK CÍMŰ VERSENY A KÖNYVTÁRBAN

·         területi1. hely – Molnár Fanni 3. b

·         területi  2. hely – Petró Attila 3. a

·         területi  3. hely – Kovács Virág 3. a

·         területi  4. hely – Kerekes Éva 3. a

·         területi  5. hely – Rozinka Csaba 3. b

·         területi 6. hely – Ignéczi Zsófia 3. a

7. „ARANY JÁNOS HÉT” KOMPLEX TANULMÁNYI VERSENY - KÉKCSE

·         területi  3. hely – Kovács Tibor 1. a, Takács Panna 2. a, Kovács Zsófia 3. b, Nagy Nóra 4. a

8. „LENGYEL – MAGYAR KÉT JÓ BARÁT” MEGYEI CSAPATVERSENY

·         megyei 3. hely - Bóka Boglárka 7. b, Poncsák Evelin 7. a, Hasulyó Roland 7. b, Fedor Alex 7. b

9. JEDLIK ORSZÁGOS MATEMATIKA VERSENY

·         országos 5. hely - Szaniszló Dorka 4. a

·         országos 5. hely - Gubik Lilla: 6. a

10. JEDLIK ORSZÁGOS FIZIKA VERSENY

·         bejutott az országosra: - Rozinka Ádám 8. b

11. FIZIKA +

·         országos 3. hely – Gubik Lilla 6.a

12. ÖVEGES JÓZSEF KÁRPÁT - MEDENCEI VERSENY

·         megyei fordulóba bejutott: Homoki Csaba 8. b, Harakály Tamás 8. b, Tóth Ádám 8. b

13. ORSZÁGOS ARANY JÁNOS MAGYARVERSENY

·         országos  6. hely – Szopkó Dorina 5. b

·         országos  8. hely – Kovács Eszter 5. b

·         országos   10. hely – Gubik Lilla 6. a

·         országos   15. hely – Ragány Petra 8. a

14. KÁRPÁT – MEDENCEI SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY

·         megyei 7. hely – Ragány Petra

15. MESÉS VAJDAHUNYADVÁR ORSZÁGOS SZÍNJÁTSZÓ TALÁLKOZÓ

·         országos 5. helyBajnokok  előadása - Agárdi Cintia, Balogh Renáta, Földvári Bence, Harakály Tamás, Kovács Máté, Mártonfalvi Zoltán, Ragány Bence, Séra Ivett, Takács Mónika, Tóth Ádám, Török Alexa, Rozinka Ádám, Dankó Nándor, Szopkó Tamás, Kovács Patrik, Petró Vivien

·         országos 7. hely – Bambi előadása – Dolhai Csenge, Dudás Dominik, Fodor Bíborka, Földvári Petra, Gyüre Barbara, Iski Vivien, Kerekes Éva, Kovács Jácint, Kovács Jázmin, Kovács Loretta, Nagy Enikő, Nagy Nóra, Pongó Zoltán, Ragány Alexa, Rubóczki Kristóf, Rutkai Fanni, Rutkai Kata, Szaniszló Dorka, Szopkó Bianka, Torma Ádám, Torma Bálint, Torma Levente

16. ZRÍNYI ILONA MEGYEI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

·         megyei 2. hely – Virga Eszter 2. b, Takács Panna 2. a, Mező Réka 2. a

17. ZRÍNYI ILONA ORSZÁGOS MATEMATIKA VERSENY

·         országos 18. hely – Virga Eszter 2. b

18. GYULAHÁZI MATEMATIKA VERSENY

·         területi  1. hely Kovács Luca 2. a

·         területi  4. hely Takács Panna 2. a

·         területi  4. hely Virga Eszter 2. b

·         területi  5. hely Kovács Olivér 2. a

19. NEMZETKÖZI „NE ÉGESS EL” TŰZOLTÓ RAJZPÁLYÁZAT

·         különdíj – Iski Dorina 7. a

20. GYŐRI AGÓRA TUDOMÁNYOS FESZTIVÁL

·         dicséret – Földvári Bence 8. b, Harakály Tamás 8. b, Rozinka Ádám 8. b

21. HEVESY GYÖRGY ORSZÁGOS KÉMIA VERSENY

·         megyei 14. hely - Farkas Eszter 7. a

·         megyei 15. hely – Bóka Boglárka 7. b

·         megyei 20. hely – Petró Vivien 7. b

·         megyei 14. hely – Rozinka Ádám 8. b

·         megyei 24. hely – Pekola László 8. b

·         megyei 25. hely – Tóth Ádám 8. b

22. KATASZTRÓFAVÉDELMI CSAPATVERSENY

·         területi 3. hely – Farkas Eszter 7.a, Iski Dorina 7.a, Homoki Csaba 8.b, Pekola László 8.b

23. KERÉKPÁROS ISKOLAKUPA EGYÉNI ÉS CSAPATVERSENY

·         területi 1. hely - Farkas Eszter 7.a, Iski Dorina 7.a, Homoki Csaba 8.b, Pekola László 8.b

·         területi 1. hely – Farkas Eszter 7. a

·         területi 1. hely – Pekola László 8. b

24. XXV. WEÖRÖS SÁNDOR ORSZÁGOS GYERMEKSZÍNJÁTSZÓ TALÁLKOZÓ

·         területi - bronzminősítés

25. ELSŐSEGÉLYNYÚJTÓ VERSENY

·         területi 1. hely – Iski Dorina 7. a; Farkas Eszter 7. a; Tóth Ádám 8. b; Poncsák Evelin 7. a, Bóka Boglárka 7. b

·         megyei 1. hely – Iski Dorina 7. a; Farkas Eszter 7.a; Petró Vivien 7. b; Bóka Boglárka 7. b; Poncsák Evelin 7. a

26. DIÁKOLIMPIA – ÚSZÁS

·         területi – Kovács Loretta 4. b

27. REFI MATEKVERSENY

·         megyei 7. hely – Csirmaz Zalán 1. a

·         megyei 11. hely – Kovács Tibor 1. a

·         megyei 22. hely – Ragány Milán 1. b

·         megyei 23. hely – Molnár Máté 1. b

·         megyei 1. hely – Virga Eszter 2. b

·         megyei 9. hely – Orosz Noémi 2. a

·         megyei 10. hely – Takács Panna 2. a

·         megyei 18. hely – Kovács Luca 2.a

·         megyei 17. hely – Korbács Lili 3. a

·         megyei 24. hely – Kovács Zsófia 3. b

·         megyei 5. hely – Földvári Petra 4. a

·         megyei 23. hely – Szaniszló Dorka 4. a

·         megyei 24. hely – Ragány Alexa 4. b

·         megyei 30. hely – Torma Ádám 4. b

28. MEGYEI FÖLDRAJZVERSENY

·         megyei 5. hely – Hasulyó Roland 7. b; Bóka Boglárka 7. b; Krisztián Lilla 8. b; Tóth Ádám 8. b

29. LONDON BRIDGE – ORSZÁGOS ANGOL VERSENY

·         országos 10. hely – Orosz Veronika 5. a

·         országos 13. hely – Tóth Ákos 5. a

·         országos 19. hely – Hasulyó Lilla 5. a

30. ÖLBEY IRÉN MAGYAR NYELV ÉS HELYESÍRÓ VERSENY

·         területi 1. hely – Kovács Tibor 1. a

31. ZELK ZOLTÁN MEGYEI SZÁMÍTÓGÉPES GRAFIKAI VERSENY

  • megyei 3. hely – Rozinka Ádám 8. b

 

32. „KULCS A TUDÁSHOZ” MEGYEI SZÖVEGÉRTÉSI VERSENY

  • megyei 12. hely – Kovács Tibor 1. a
  • megyei 12. hely – Ragány Milán 1. b
  • megyei 1. hely – Virga Eszter 2. b
  • megyei 6. hely – Takács Panna 2. a
  • megyei 7. hely – Kovács Zsófia 3. b
  • megyei 24. hely – Földvári Petra 4. a
  • megyei 26. hely – Ragány Alexa 4. b
  • megyei 8. hely – Orosz Veronika 5. a
  • megyei 8. hely – Szopkó Dorina 5. b

 

33. VÉRTESI GÉZA MEGYEI MATEMATIKA VERSENY

·         megyei 4. hely – Orosz Noémi 2. a

·         megyei 9. hely – Kovács Luca 2. a

·         megyei 10. hely – Virga Eszter 2. b

·         megyei 11. hely – Kovács Olivér 2. a

·         megyei 12. hely – Takács Panna 2. a

·         megyei 30. hely – Mező Réka 2. a

·         megyei 5. hely – Kovács Jázmin 3. a

·         megyei 6. hely – Földvári Petra 4. a

·         megyei 18. hely – Nagy Nóra 4. a

·         megyei 20. hely – Ragány Alexa 4. b

·         megyei 20. hely – Torma Ádám 4. b

·         megyei 22. hely – Szaniszló Dorka 4. a

·         megyei 23. hely – Kovács Noémi 4. a

·         megyei 24. hely – Torma Bálint 4. b

·         megyei 7. hely – Szopkó Dorina 5. b

·         megyei 12. hely – Kovács Eszter 5. b

·         megyei 15. hely – Zoltai Tamás 5. b

·         Hasulyó Lilla 5. a

·         Kovács Panna 5. a

·         Lakatos Szabolcs 5. a

34. DIENES PÁL MEGYEI MATEMATIKA VERSENY

·         megyei 3. hely – Takács Panna 2. a

·         megyei 5. hely - Virga Eszter 2. b

·         megyei 5. hely – Harakály Tamás 8. b

·         megyei 7. hely – Kovács Luca 2. a

·         megyei 11. hely – Orosz Noémi 2. a

·         megyei 8. hely – Kovács Jázmin Zsófia 3. a

·         megyi 17. hely – Földvári Petra 4. a

·         megyei 20. hely – Nagy Nóra 4. a

·         megyei 25. hely – Ragány Alexa 4. b

·         megyei 26. hely – Szaniszló Dorka 4. a

·         megyei 16. hely – Homoki Patrik János 5. b

·         megyei 17. hely – Zoltai Tamás 5. b

·         megyei 11. hely – Andrekovics Zoé 6. a

·         megyei 10. hely – Gubik Lilla 6. a

·         megyei 15. hely – Kovács Patrik 6. a

·         megyei 14. hely – Molnár Ádám 6. a

·         megyei 12. hely – Farkas Eszter 7. a

·         megyei 8. hely – Petró Vivien 7. b

·         megyei 13. hely – Dankó Nándor 7. b

·         megyei 14. hely – Bóka Boglárka 7. b

·         megyei 14. hely – Horváth László 8. b

·         megyei 7. hely – Homoki Csaba 8. b

·         megyei 11. hely – Rozinka Ádám 8. b

·         Kovács Zsófia 3. b

35. XX. TÓTÚRA

·         területi 9. hely – Dudás Dominik 4. b

·         területi 14. hely – Patáj György 4. b

·         területi 23. hely – Torma Ádám 4. b

36. A KÖLTÉSZET NAPJA ALAKAMÁBÓL RENDEZETT VERSÍRÓ ÉS VERSMONDÓ VERSENY

·         területi 1. hely - Kozma Ivett 1. a

·         területi 2. hely - Borku Tamás 1. b

·         területi 3. hely - Kovács Renáta 1. a

·         területi 1. hely - Csurka Levente 2. b

·         területi 2. hely - Orosz Noémi 2. a

·         területi 3. hely - Tóth Sára 2. b

·         területi 1. hely - Ignéczi Zsófia 3. a

·         területi 2. hely - Kerekes Éva 3. a

·         területi 3. hely - Novák Martin 3. a

·         területi 1. hely - Nagy Nóra 4. a

·         területi 2. hely - Iski Vivien 4. b

·         területi 3. hely - Földvári Petra 4. a

·         területi 1. hely - Kovács Tibor 1. b

·         területi 2. hely - Vass Boglárka 1. b

·         területi 3. hely - Nagy Beatrix 1. a

·         területi 1. hely - Kovács Olivér

·         területi 2. hely - Széki Viktória 2. b

·         területi 3. hely - Orosz Noémi 2. a

·         területi 1. hely - Kovács Zsófia 3. b

·         területi 2. hely - Korbács Lili 3. a

·         területi 3. hely - Fodor Bíborka 3. b

·         területi 1. hely - Iski Vivien 4. b

·         területi 2. hely - Földvári Petra 4. a

·         területi 3. hely - Kovács Loretta 4. b

37. A MAGYAR MEZŐGAZDASÁGI MÚZEUM „HÉT MÉRFÖLD” ORSZÁGOS RAJZPÁLYÁZAT

·         országos különdíj – Horváth Elizabet 5. b

·         országos különdíj – Kovács Eszter 5. b

38. ’FUNNY SPRING’ ANGOL NYELVŰ KÖRZETI ÉNEKVERSENY

·         területi 3. hely – Juhász Barbara 8. a

39. LITTERÁTUM MEGYEI ANGOL TESZTVERSENY

·         megyei 1. hely – Kovács Eszter 5. b

·         megyei 2. hely – Szopkó Dorina 5. b

·         megyei 1. hely – Gubik Lilla 6. a

40. ORSZÁGOS EGYFORDULÓS NÉMET NYELVI CSAPATVERSENY

·         országos 8. hely – Tóth Tamás 6. a; Dienes László 6. a; Kovács Patrik 6. a; Molnár Ádám 6. a

41. DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA (IV. KCS. LÁNY 4*100 M)  

·         megyei 2. hely – Hajdu Szimonetta 8. a; Kerekes Fanni 8. b; Krisztián Lilla 8. b, Török Alexa 8. a

42. DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA (III. KCS. LÁNY 4*100 M)  

  • megyei 3. hely – Balogh Betrix 6. a; Nagy Petra 7. b; Mező Eszter 6. a; Gubik Lilla 6. a; Lakatos Zsaklin 5. b
  • országos 23. hely - Balogh Betrix 6. a; Nagy Petra 7. b; Mező Eszter 6. a; Gubik Lilla 6. a; Lakatos Zsaklin 5. b

43. DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA (III. KCS. FIÚ 4*100 M)  

  • megyei 2. hely – Dienes László 6. a; Kovács Patrik 6. a; Tóth Tamás 6. a; Homoki Patrik 5. b

44. DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA (IV. KCS. FIÚ 4*100 M)  

  • megyei 2. hely – Kertész Dániel 7. a; Ragány Bence 8. b; Szopkó Tamás 8. b; Harakály Tamás 8. b

45. DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA (IV. KCS. LÁNY 4*600 M)  

  • megyei 3. hely – Poncsák Evelin 7. a; Mózes Fanni 8. b; Horváth Cintia 7. a; Juhász Barbara 8. a

46. DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA (IV. KCS. FIÚ 4*1000 M)  

  • megyei 3. hely – Homoki Csaba 8. b; Szopkó Tamás 8. b; Séra Zsolt 7. b; Nagy Tibor 8. a

47. DIÁKOLIMPIAI LÁNY LABDARÚGÁS (III.-IV. KCS, LÁNY LABDARÚGÁS)

  • megyei 2. hely – Kerekes Fanni 8. b; Krisztián Lilla 8. b; Mózes Fanni 8. b; Juhász Barbara 8. a; Hajdu Szimonetta 8. a; Török Alexa 8. a; Lakatos Szilvia 7. b; Iván Gréta 7. b; Poncsák Evelin 7. a; Iski Dorina 7. a; Farkas Eszter 7. a

48. KOSÁRLABDA SZÖVETSÉG „DOBD A KOSÁRBA”

  • megyei 2. hely – Barati Benedek 4. a; Bóka István 4. a; Farkas Dorina 4.a; Földvári Petra 4. a; Gajdics Milán 4. a; Kovács Noémi 4. a; Lakatos László 4. a; Nagy Nóra 4. a; Pethő Emerencia 4. a; Ragány Lilla 4. a; Rubóczki Kristóf 4. a; Szaniszló Dorka 4. a; Szopkó Bianka 4. a; Torma Levente 4. a; Dolhai Csenge Enikő 4. b; Dudás Dominik 4. b; Iski Vivien 4. b; Kovács Loretta 4. b; Lakatos Patrik 4. b; Patáj György 4. b; Pongó Zoltán 4. b; Ragány Alexa; Torma Bálint; Rutkai Kata 4. b; Soós Liliána 4. b; Torma Ádám 4. b; Rutkai Fanni 4. b

49. HERMAN OTTÓ ORSZÁGOS TERMÉSZETISMERET VERSENY

  • országos 10. hely – Andrekovics Zoé 6. a

50. FRÜHLING IN DEN DACH – LANDERN ORSZÁGOS NÉMET CSAPATVERSENY

  • országos 8. hely – Tóth Tamás 6. a; Dienes László 6. a; Kovács Patrik 6. a; Molnár Ádám 6. a

51. BEREZNAI GYULA MEGYEI MATEMATIKA VERSENY

·         megyei 6. hely – Rozinka Ádám 8. b

·         Molnár Ádám 6. a

·         Gubik Lilla 6. a

·         Andrekovics Zoé 6. a

·         Harakály Tamás 8. b

·         Homoki Csaba 8. b

·         Kovács Máté 8. b

·         Horváth László 8. b

·         Tóth Ádám 8. b

·         Pekola László 8 .b

·         Petró Vivien 7. b

·         Farkas Eszter 7. a

·         Homoki Patrik 5. b

·         Zoltai Tamás 5. b

 

 

Ajak, 2016-06-14

Panoráma

panorama

Linkek

 

 

 

 

803009
Ma
Tegnap
Ezen a héten
Múlt héten
Ebben a hónapban
Múlt hónapban
Összesen
145
131
867
799139
4430
9676
803009
Your IP: 54.196.201.241
Server Time: 2017-12-14 17:03:02

Sportolási lehetőségek a tornateremben

 

 

Női torna

Asztalitenisz

Teremfoci

Ajak-kupa