Bemutató órán

Olvasóink értékelése:  / 1
ElégtelenKitűnő 

  „Tanuljunk egymástól, hogy minél jobban taníthassunk.”(Eötvös Loránd) Ezen idézetet szem előtt tartva szakmai eszmecserén vettek részt az alsós munkaközösség tagjai. Az első és a harmadik osztályban tartott bemutató órák lehetőséget teremtettek arra, hogy betekintést nyerhessünk nebulóink hétköznapjaiba. Iskolánk legifjabbjai matematikatudásukról adtak számot, valamint megmutatták, hogy sikeresen megtörtént az iskolába való beilleszkedés. Béresné Homoki Edit tanítónő vezetésével kiválóan felépített matematika órát láthattunk, ahol játékokkal egybefűzve barangoltak kisiskolásaink a számok birodalmában. Harmadikosainknál a kommunikáció központú nyelvtan tanítása a fő irányelv. Az anyanyelvi képességek fejlesztését Tóthné Leskovics Ildikó tanárnő változatos módszerekkel tette érdekesebbé tanulóinknak. Az ismeretek elsajátításában különböző technikai eszközök is szerepet játszottak, melyek élményszerűbbé, élvezetesebbé tették a tanulást. Valamennyi évfolyamon igen közkedvelt az interaktív tábla használata, melyet lehetőségekhez mérten használtak a nevelők. Célunk a tanítók munkájának szakmai segítése, a tanítói szemlélet és gyakorlat megújítása, valamint az élményalapú oktatás. Ezúton is megköszönjük és gratulálunk kollégáinknak a színvonalas munkához és további sikereket kívánunk pályájukon.

Kovácsné Rutkai Ildikó

mk.vez.

 

Panoráma

panorama

Linkek

 

 

 

 

Sportolási lehetőségek a tornateremben

 

 

Női torna

Asztalitenisz

Teremfoci

Ajak-kupa