A zene világnapja

Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

„Legyen a zene mindenkié”- Kodály Zoltán

A zene világnapját idén is méltóképpen ünnepeltük meg október elsején. Iskolánk első emeltén kiállítást rendeztünk, mely segített tájékozódni a tanulóknak a világnap jelentőségéről, történetéről. Cikkek, fotók által pedig mélyebb betekintést nyerhettek a zene világába.

A stúdiós műsor is hagyomány már ezen a napon, ennek keretében zenei vonatkozású versek, szövegek hangzanak el tanulóink előadásában, illetve komoly és könnyűzenei művek bejátszásával teremtjük meg a nap hangulatát.

Nemcsak az intézmény keretein belül ünnepeltünk, hanem fellépett az iskola énekkara a Kultúra Házában megrendezett hangversenyen is, hogy a falu nagyközönségének is átadja a zene lélekemelő és hangulatteremtő erejét.

A zene világnap...
A zene világnap...
A zene világnap...
A zene világnap...
A zene világnap...
A zene világnap...
A zene világnap...
A zene világnap...
A zene világnap...
A zene világnap...
A zene világnap...
A zene világnap...
zene világnapja...
zene világnapja...
zene világnapja...

 

Panoráma

panorama

Linkek

 

 

 

 

Sportolási lehetőségek a tornateremben

 

 

Női torna

Asztalitenisz

Teremfoci

Ajak-kupa