A hőseinkre emlékeztünk

Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

    Október 23. az emlékezés napja. Iskolánk tanulói gyertyagyújtással, irodalmi műsorral tisztelegtek a forradalmárok, hősök előtt az 1956-os forradalom és szabadságharc 56.  és a Magyar Köztársaság kikiáltásának 23. évfordulóján. A Himnusz közös eléneklése után a felső tagozatos diákok verses, zenés összeállítással szinte a hallgatóság elé vetítették az 56 évvel ezelőtt történt eseményeket: az utcai csatákat, puskaropogást, a szabadságukért küzdő fiatalok harcát.

            A megemlékező műsor után településünk polgármestere ünnepi beszédében Márai Sándor: Mennyből az angyal című verséből idézve kérte a résztvevőket adózzunk közösen tisztelettel 1956 hőseinek és áldozatainak, majd az iskola udvarán Kabai Dezső Tibor emléktáblájánál a kegyelet és megemlékezés koszorúinak elhelyezésére került sor.

A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...
A hőseinkre eml...

Panoráma

panorama

Linkek

 

 

 

 

Sportolási lehetőségek a tornateremben

 

 

Női torna

Asztalitenisz

Teremfoci

Ajak-kupa