A magyar nyelv napja

Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

2012. november 13-án, A magyar nyelv napján kiállítást rendeztünk, melynek anyagából iskolai versenyre került sor. Minden diák feladatlapot kapott, mellyel lehetőségük nyílt arra, hogy bekerüljenek a legjobb eredményt elért tanulók közé. A jutalom egy kiránduláson való részvétel volt, amit Széphalomra, a Magyar Nyelv Múzeumába szerveztünk.

A kirándulásra november 29-én került sor, ahol csodálatos élményekben volt részük diákjainknak. Kazinczy Ferenc síremléke melletti tiszteletadás után a 2008-ban elkészült „magyar nyelv szentélyébe” léphettek be. A múzeum anyaga lenyűgözte tanulóinkat, még órák elteltével is motiváltak voltak abban, hogy anyanyelvük múltjáról, jelenéről tájékozódjanak. Az emlékezetes kirándulás hangulatát fotósorozatunk is illusztrálja.


 

Panoráma

panorama

Linkek

 

 

 

 

Sportolási lehetőségek a tornateremben

 

 

Női torna

Asztalitenisz

Teremfoci

Ajak-kupa