VERSÍRÓ VERSENY

Olvasóink értékelése:  / 1
ElégtelenKitűnő 

 Idén is nagyszabású versenysorozatot szerveztünk a költészet napja alkalmából immár 5. éve. Első rendezvényére, a versíró versenyre 2013. április 5-én került sor iskolánk Dísztermében.Tanulóink 50 verset írtak, melyek a munkaközösségünk által szerkesztett Költészet Napi Szép Szó című újságban jelennek meg, illetve kiállítás keretében is olvashatóak.

A verseket Veres Miklós, kisvárdai irodalomtörténész, középiskolai tanár értékeli. A jutalmak kiosztására április 11-én, a Költészet napján kerül sor a Tamási Áron  Ajaki Általános Iskola Dísztermében 15 órától. 

Gratulálunk ifjú költőpalántáinknak!

Versíró verseny...
Versíró verseny...
Versíró verseny...
Versíró verseny...
Versíró verseny...
Versíró verseny...
Versíró verseny...
Versíró verseny...
Versíró verseny...
Versíró verseny...
Versíró verseny...
Versíró verseny...
Versíró verseny...

Panoráma

panorama

Linkek

 

 

 

 

Sportolási lehetőségek a tornateremben

 

 

Női torna

Asztalitenisz

Teremfoci

Ajak-kupa