Filharmónia előadás 2014. február

Olvasóink értékelése:  / 0

2014. február 20-án a Muzsikás együttes adott hangulatos koncertet az iskola Dísztermében.A 35 éve működő nemzetközi hírű Kossuth-díjas és Liszt Ferenc -díjas magyar népzene együttes fontosnak tartja a  Kárpát-medence népzenéjének megismertetését, befogadását a jövő nemzedéke számára. A koncert során nemcsak érdekes információkhoz juthattak, de aktívan együttműködhettek tanulóink a muzsikálásban, éneklésben.

Köztudott,hogy nem lehet elég korán kezdeni a zenei nevelést. Nagyon fontos a zenei élményhez jutás,az éneklés, a zenetanulás, a zenebefogadás jótékony hatása. Nemcsak az általános műveltség fejlesztéséhez, de a testi-lelki harmóniához is hozzájárul. Tudományos kísérletekben is kimutatták már, hogy a rendszeres zenei élmény fokozza a koncentrációs képességet, a fegyelmet, a teljesítményt.

Tanulóink felüdülve, élményekkel gazdagon folytathatták a koncert után a tanulást.

 

Panoráma

panorama

Linkek

 

 

 

 

Sportolási lehetőségek a tornateremben

 

 

Női torna

Asztalitenisz

Teremfoci

Ajak-kupa