Pályaválasztási kiállítás 2012

Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

   2012. október 12-én pályaválasztási kiállítás volt Nyíregyházán a Bujtosi Szabadidő Csarnokban. Már iskolánkban hagyomány, hogy a nyolcadik évfolyam ősszel megnézi az immár 13. alkalommal megrendezett kiállítást. Idén a Munkaügyi Központ jóvoltából ingyen utazhatott a két évfolyam 48 tanulója, osztályfőnökük Homokiné Bákonyi Mária és Molnár Tiborné.  Közel 80 kiállító pavilonban mutatkoztak be a különböző iskolák, cégek, felnőttképzési intézmények. Testközelbe kerültek a különböző tárgyak, eszközök, ételek… amit ezek az iskolák készítenek. Megkóstolhattuk a helyben sütött pogácsákat, készíthettünk marcipán virágot, játszhattunk az elektromos logikai játékokkal. Pályaválasztási tesztet töltöttek ki gyerekeink és pályaválasztási tanácsadó értékelte azokat. Közben a művészeti iskola tanulói táncaikkal, énekeinkkel szórakoztattak minket. Rádöbbennek diákjaink, hogy egyre közelebb a felvételi.

Molnár Tiborné

Panoráma

panorama

Linkek

 

 

 

 

Sportolási lehetőségek a tornateremben

 

 

Női torna

Asztalitenisz

Teremfoci

Ajak-kupa