Tanulóink a "Digitális Hídon"

Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

A Magyar Telekom Digitális Híd kezdeményezésének célja, hogy megismertessék az információs és kommunikációs technológia eredményeit és lehetőségeit azokon a területeken, ahol a digitális különbség jelen van, és idővel szakadékká mélyülhet.

A Digitális Híd programján tanulóink mélyebb betekintést nyerhettek az internet világába,az új kommunikációs technológia eredményeibe ,és informálódhattak az új  a lehetőségekről is.

Magyar Telekomos önkéntesek segítették diákjainkat a világháló helyes  használatára, valamint versenyt szerveztek számukra,melyen a legügyesebbek, leggyorsabbak  és a legaktívabbak  oklevélben és tárgyjutalomban részesültek.

Bezzeghné Szopkó Ildikó

Digitális Híd
Digitális Híd
Digitális Híd
Digitális Híd

Panoráma

panorama

Linkek

 

 

 

 

Sportolási lehetőségek a tornateremben

 

 

Női torna

Asztalitenisz

Teremfoci

Ajak-kupa