Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

             A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Pedagógiai, Közművelődési és Képzési Intézet, valamint a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kormányhivatal Növény- és Talajvédelmi Igazgatóság közös szervezésében meghirdetett, „Életet a környezetnek, életet az embernek!” nemzetközi környezetvédelmi verseny megyei fordulóján vettünk részt. A verseny célja a fiatalok környezettudatos nevelése, a parlagfű elleni védekezésben. Tanulóink az általános iskolások kategóriájában III. helyezést értek el, így Szatmárnémetiben képviselhetik iskolánkat a nemzetközi fordulóban.

Csapat tagjai:

            Virga Fanni 6.b

            Molnár Bence 8.b

            Komló Tibor 8.b

Panoráma

panorama

Linkek

 

 

 

 

Sportolási lehetőségek a tornateremben

 

 

Női torna

Asztalitenisz

Teremfoci

Ajak-kupa