Tanévi Sport eredmények

 

2013. december 4-én iskolánk Nyíregyházán a  Megyeházán vehette át a jutalmat a  2012/2013. tanévben végzett  kimagasló sportteljesítményéért a Megyei Diáksport Tanács  ülésén.
        

  

     2013/2014. tanévben is sok ügyes tanulónk volt, akik a versenyeken  jól szerepeltek. Labdarúgás, kosárlabda, atlétika sportágakban jeleskedtek és érték el az alábbi eredményeket:

2013/2014. Tanév

2013.szeptember 26. Diákolimpia: Megyei ügyességi és váltófutó csapatbajnokság


IV kcs. fiú távolugrás megyei 9. hely
Rubóczki László               
Lakatos Csaba               
Batta Bálint           
Szopkó Tamás               
Torma Béla

10x200 m vegyes váltó megyei 5.hely
Homoki Mária                   
Lakatos Csaba                   
Horváth Evelin                   
Torma Béla                   
Fedor Anett                   
Lakatos Gyula               
Krisztián Lilla               
Rubóczki László                   
Punku Gréta                   
Batta Bálint

Távolugrás IV. kcs leány megyei 4.hely
Homoki Mária               
Fedor Anett           
Krisztián Lilla               
Horváth Evelin               
Punku Gréta   


2013. október 06. OTP Bank Bozsik-program Tanévindító Gyermeklabdarúgó Fesztivál Telki

IV. kcs lány országos 5. hely+ Fair Play díj
Homoki Mária               
Fedor Anett           
Virga Fanni           
Horváth Evelin               
Punku Gréta
Ragány Annamária
Pollák Alexandra

III. kcs fiú országos 2. helyezés
Szopkó Tamás
Földvári Bence- GÓLKIRÁLY
Tóth Ádám
Kovács Máté
Homoki Csaba
Székely Patrik
Petró Bence
Ragány Bence

OTP Bank Bozsik-program-Intézményi Torna Záhony:I. forduló: 2013. október 14.
I,  II, III, IV. kc. fiú, III, IV. kcs. leány             II. forduló: 2014.április 14.
                                III. forduló:2014. május 05.
Bozsik Intézményi Teremtorna Gyulaháza:II. kcs. fiú: 2013. december10.
                         IV. kcs. leány: 2013. december13.


I. kcs. fiú - 2. hely                  IV.kcs fiú – 4. hely
Dudás Dominik                       Lakatos Gyula
Lakatos Patrik                        Lakatos Csaba             
Torma Ádám                          Torma Béla
Torma Bálint                          Bata Bálint
Bóka István                            Iski Ádám
Lakatos László                        Kovács János
Kertész Gyula                         Vasas Csaba
Torma Levente                       Benkő Dominik
                                              Rubóczki László
                                              Székely Zsolt
 

Szent Imre Kupa - Nyíregyháza
III. kcs. fiú – 1. hely (2014.04.05)
  Tóth Ádám, Dankó Nándor, Szopkó Tamás, Homoki Csaba, Harakály Tamás, Földvári Bence, Kovács Máté, Csépke Lóránt, Séra Zsolt, Fedor Alex, Kerekes László, Hasulyó Roland, Petró Bence

Tiszacsernyő Kupa - Tiszacsernyő
III. kcs. fiú –      . hely (2014.05.29.)

 Kosárlabda szövetség „Add tovább" megyei jamboree –Nyíregyháza - megyei III. hely
I. forduló:  2013. december 7.
                    II. forduló: 2014.március 21.
Pongó Attila, Dankó Nándor,     Lakatos Szabolcs, Kindák Andrej, Homoki Patrik János,Nagy Zsolt, Kovács Patrik, Molnár Ádám, Dienes László, Tóth Tamás, Molnár András, Gyüre Béla, Zoltai Tamás

Diákolimpia Kosárlabda Nyíregyháza – megyei III. hely
IV. kcs.
Éles Enikő, Fedor Anett, Frindik Friderika, Hasulyó Adrienn, Homoki Mária, Horváth Evelin, Kiss Bianka,  Kovács Dóra, Nagy Lívia, Nagy Tünde, Pollák Alexandra, Pollák Petra, Punku Gréta, Ragány Annamária, Sipos Viktória, Torma Noémi, Varga Vivien, Virga Fanni.

2014. március 27. Diákolimpia Megyei Mezei futás
III. kcs Leány
1. Krisztián Lilla            egyéni 9. helyezés
2. Hajdu Szimonetta 
3. Horváth Cintia
4. Török Alexa
5. Farkas Eszter
6. Jablonszki Laura
7. Mózes Fanni
8. Kerekes Fanni
 
 Csapat megyei 8. helyezés.

III. kcs Fiú
1.    Szopkó Tamás
2.    Agárdi Attila
3.    Fedor Alex
4.    Csépke Lóránt
5.    Tóth Albert
6.    Séra Zsolt
7.    Homoki Csaba
8.    Ragány Bence
9.    Benkő Krisztofer
10.    Székely Patrik
11.    Kertész Dániel

Csapat megyei 10. helyezés

IV. kcs Leány
1.    Horváth Evelin    egyéni 9. helyezés
2.    Homoki Mária     egyéni 10. helyezés
3.    Éles Enikő         egyéni 13.helyezés
4.    Pollák Petra         egyéni 17. helyezés
5.    Pollák Alexandra    egyéni 29. helyezés
6.    Hasulyó Adrienn
7.    Nagy Lívia
8.    Frindik Friderika
9.    Varga Vivien
10.    Kiss Bianka
11.    Ragány Annamária

Csapat megyei 1. helyezés  Országos 33. hely
Országos csapat: Horváth Evelin,Homoki Mária,Éles Enikő,Pollák Petra, Pollák Alexandra

IV. kcs Fiú
Bata Bálint
Lakatos Gyula
Torma Béla
Iski Ádám

Diákolimpia atlétika összetett csapat Záhony 2014. április 29.


III.kcs. lány                4. hely               
1. Krisztián Lilla           
2. Hajdu Szimonetta 
3. Horváth Cintia
4. Török Alexa
5. Farkas Eszter
6. Jablonszki Laura
7. Mózes Fanni
8. Agárdi Cintia

IV. kcs Fiú
1.    Bata Bálint
2.    Rubóczki László    

III. kcs Fiú                 6.hely
1.    Agárdi Attila
2.    Fedor Alex
3.    Tóth Albert
4.    Séra Zsolt
5.    Homoki Csaba
6.    Székely Patrik
7.    Kertész Dániel
8.    Tóth Ádám
9.    Földvári Bence

IV. kcs lány
1.    Horváth Evelin    egyéni 1. helyezés, csapat 1. helyezés, továbbjutott a megyére
2.    Homoki Mária    továbbjutott a megyei versenyre    
3.    Éles Enikő            
4.    Pollák Alexandra    továbbjutott a megyei versenyre   
5.    Hasulyó Adrienn     továbbjutott a megyei versenyre
6.    Frindik Friderika
7.    Fedor Anett        továbbjutott a megyei versenyre
8.    Ragány Annamária
9.    Punku Gréta        továbbjutott a megyei versenyre

 Diákolimpia atlétika megyei többpróba csapat verseny 2014. május 13.
1.    Horváth Evelin    egyéni megyei 5. hely
2.    Homoki Mária       
3.    Pollák Petra           
4.    Pollák Alexandra       
5.    Hasulyó Adrienn    
6.    Fedor Anett
7.    Punku Gréta

Csapat megyei 4. helyezés.

Diákolimpia atlétika megyei döntők: 2014.május 8.
 

Krisztián Lilla     60 m futás megyei 7. hely, távolugrás megyei 8.hely

Kertész Dániel    60 m futás megyei 10. hely

4x100 m váltófutás fiú    megyei 3. hely
Kertész Dániel
Ragány Bence
Tóth Albert
Szopkó Tamás

4x100 m váltófutás lány    megyei 3. hely országosra jutott  
Krisztián Lilla
Török Alexa 
Mózes Fanni 
Kerekes Fanni

Homoki Mária    100 m futás megyei 6. hely  távolugrás megyei 11. hely

Horváth Evelin    távolugrás megyei 5. hely

4x100 m váltófutás fiú    megyei 3. hely, országosra jutott /időeredmény alapján/
Lakatos Csaba
Rubóczki László
Torma Béla
Bata Bálint

4x100 m váltófutás lány    megyei 1. hely, országosra jutott
Fedor Anett
Homoki Mária
Horvát Evelin
Punku Gréta

4x600m váltófutás lány    megyei 1. hely, országosra jutott
Pollák Petra
Éles Enikő
Pollák Alexandra
Papp Brigitta

Atlétika országos döntő -2014. május 27.




 



 

Panoráma

panorama

Linkek

 

 

 

 

Sportolási lehetőségek a tornateremben

 

 

Női torna

Asztalitenisz

Teremfoci

Ajak-kupa