2022/2023
-Dugonics András Matematika Verseny
Kovács Bálint (55 p), Kiss Bence (55 p), Farkas Laura (75 p), Korbács Gergő (75 p), Korbács Réka (70 p), Zubály Zalán (59 p), Batári Bálint (64 p), Andrekovics Bence (62 p), Gyüre Norbert (64 p), Kovács Gábor (80 p), Csirmaz Zalán (110 p), Kovács Renáta (91 p), Kovács Tibor.Sajnos az összegyűjtött pontszámok alapján az országos fordulóba nem hívták meg gyerekeinket.
-Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny
Molnár Máté István, Bartha Ákos, Kovács Tibor, Csirmaz Zalán, Bóka Regina, Kovács Renáta, Hudák Barbara, Nagy Bettina
-Zrínyi Ilona matematikaverseny
Farkas Laura (70 p); Takács Klaudia (85 p); Korbács Gergő (79 p); Korbács Réka (61 p); Kovács Gábor (89 p); Kovács Renáta (65 p), Kovács Tibor (60 p)
- Herman Ottó Természettudományi Verseny Az első forduló után nyolc tanuló oldotta meg a második forduló feladatait (Farkas Laura, Takács Klaudia, Rubóczki Sára, Takács Sztella, Andrekovics Bence, Batári Bálint, Korbács Gergő, Zubály Zalán).
Farkas Laura írta meg az országos versenyt. 99 általános iskola 470 ötödikes diákja közül, Laura az országos döntőben VI. helyezést ért el.
-Lila Vegyészbajnokság országos kémia verseny
Iskolánkat Kovács Renáta képviselte, XI. helyezett lett.
-K&H Vigyázz, kész, pénz! Pénzügyi vetélkedő
Csirmaz Zalán, Kovács Renáta, Kovács Tibor, Molnár Vanda 8.a osztályos tanulók. Iskolánk csapata a regionális középdöntő második helyezettje lett.
-Éles Béla Megyei Matematikaverseny
2. helyezést ért el: Korbács Gergő 6.a
3. helyezést értek el: Korbács Réka 6.a, Kovács Gábor 7.a, Kovács Tibor 8.a
4. helyezést értek el: Palkó Johanna 2.b, Kovács Renáta 8.a
5. helyezést értek el: Kovács Ákos 3.a, Andrekovics Bence 6.a
6. helyezést értek el: Péterfia Dávid 3.a, Csirmaz Áron 7.b
4. helyezést értek el: Palkó Johanna 2.b
5. helyezést értek el: Kovács Ákos 3.a,
6. helyezést értek el: Péterfia Dávid 3.a
- Csak térkép! megyei földrajz verseny
Kovács Gábor 7.a és Molnár Milán 7.b 3.helyezés
- Szent László Katolikus Szakközépiskola, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda online matematikaverseny
I. helyezett: Kovács Gábor 7. a; Kovács Renáta 8, a
III. helyezett: Farkas Laura 5. a
IV. helyezett: Kovács Tibor 8. a
V. helyezett: Korbács Gergő 6. a
-Diákolimpia: Atlétika – Mezei Futóbajnokság
III. kcs. Fiú megyei 6. helyezés
1. Balogh Dániel
2. Bodor Máté
3. Szőllősi Adriánn Attila
4. Petró Zalán Ákos
5. Fodor Tibor
6. Csirmaz Áron
7. Szikora András
III. kcs. Lány megyei 3. helyezés
1. Kovács Anna
2. Pintér Kinga
3. Farkas Laura
4. Kovács Nóra
5. Kerepesi Nóra
III. kcs. Lány megyei 11. helyezés
1. Molnár Eszter
2. Tezárovics Korina
3. Rubóczki Sára
4. Grunda Norina
5. Kovács Krisztina
IV. kcs. Fiú megyei 1. helyezés
1. Kovács Bálint- Országos 25.
2. Kertész Levente Országos 25.
3. Gégény Tamás Országos 25.
4. Ragány Milán- Országos 25.
5. Csajbók Bence- Országos 25.
IV. kcs. Fiú megyei 4. helyezés
1. Molnár Máté István- Országos 25.
2. Bartha Ákos Tibor- Országos 25.
3. Kostyó Levente
4. Csirmaz Zalán
5. Juhász Máté
6. Molnár Gergő
IV. kcs. Lány megyei 2. helyezés
1. Szabó Regina- Országos 31.
2. Petró Hanna Csenge- Országos 31.
3. Kozma Ivett- Országos 31.
4. Miczu Vivien- Országos 31.
5. Hudák Barbara- Országos 31.
IV. kcs. Lány megyei 4. helyezés
1. Kovács Renáta- Országos 31.
2. Bóka Regina
3. Nagy Beatrix
-Atlétika -Egyéni és Váltófutó Pályabajnokság megyei döntő
100 m síkfutás: Kovács Bálint megyei 3. hely
Bartha Ákos Tibor megyei 4. hely
Távolugrás: Bartha Ákos megyei 3. hely
Kovács Bálint megyei 4. hely
Gégény Tamás megyei 6. hely
600 m síkfutás: Balogh Dániel megyei 2. hely
4x100 m váltófutás III. korcsoport fiú megyei 3. hely: Balogh Dániel, Bodor Máté, Batári Bálint, Szőllősi Adrián
4x100 m váltófutás III. korcsoport lány megyei 2. hely: Kovács Anna, Kerepesi Nóra, Molnár Eszter, Pintér Kinga
4x600 m váltófutás IV. korcsoport lány megyei 3. hely: Kozma Ivett, Miczu Vivien, Petró Hanna, Szabó Regina
4x600 m váltófutás IV. korcsoport lány megyei 4. hely: Bóka Regina, Hudák Barbara, Kovács Renáta, Nagy Beatrix
4x100m váltófutás IV. korcsoport fiú megyei 3. hely: Molnár Máté, Ragány Milán, Csajbók Bence, Juhász Máté
4x100m váltófutás IV. korcsoport lány megyei 2. hely: Kovács Renáta, Miczu Vivien, Petró Hanna, Szabó Regina
Országos 25. hely
4x100m váltófutás IV. korcsoport lány megyei 3. hely: Bóka Regina, Hudák Barbara, Nagy Beatrix, Kozma Ivett
4x1000m váltófutás IV. korcsoport fiú megyei 3. hely: Molnár Gergő, Molnár Máté, Ragány Milán, Kovács Tibor
4x1000m váltófutás IV. korcsoport fiú megyei 1. hely, országos 8. hely: Kovács Bálint, Bartha Ákos Tibor, Gégény Tamás, Csajbók Bence, Csirmaz Zalán, Ragány Milán
4x100m váltófutás IV. korcsoport fiú megyei 1. hely, országos 6. hely: Kovács Bálint, Gégény Tamás, Bartha Ákos, Kovács Tibor, Kertész Levente, Ragány Milán, Molnár Máté István, Csajbók Bence
-OTP Bank Bozsik Intézményi torna: Mándok Tavaszi forduló
I. kcs. fiú: Bogacsovics Botond, Czifra István, Farkas Dávid, Kerepesi Dániel, Kovács Bence Zoltán, Kozma Ádám, Linter Dávid, Sándor Brendon, Zubály Zente, Takács Marcell, Torma Péter
II. kcs. fiú: Andrekovics Lara, Batári Bence, Frindik Máté, Kovács Ákos, Kovács Ádám, Kovács Marcell, Tóth Áron, Szilágyi Benjamin Orosz Levente, Sajtos András
III. kcs. lány: Fazekas Dóra Magdolna, Kovács Nóra, Molnár Eszter, Pintér Kinga, Szobota Laura, Tezárovics Korina, Korbács Réka
III. kcs. fiú: Balczer István, Bodor Máté, Balogh Dániel, Petró- Zalán Ákos, Szőllősi Adrián, Turik Zoltán, Szikora András, Zubály Zalán
IV. kcs. fiú: Csajbók Bence, Kocsis Péter, Kostyó Levente, Rajzinger Ákos, Torma Nándor, Kertész Levente, Kovács Bálint, Molnár Máté István, Molnár Gergő, Ragány Milán, Fodor Dániel, Juhász Máté, Linter Bence, Gégény Tamás
IV. kcs. lány: Kerepesi Nóra, Kocsis Flóra, Kovács Anna, Kovács Krisztina, Miczu Vivien, Kindák Riana, Novák Noémi, Petró Hanna, Nagy Beatrix, Szabó Regina
-Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny döntő
Kovács Gábor 7. a IV. helyezés, Kovács Tibor 8.a VI. helyezés.
-Hell Miksa Vetélkedőn
Kovács Gábor országos II. helyezést ért el.
-Szent Imre Kupa
Bartha Ákos Tibor, Dudás Levente, Fodor Dániel, Gégény Tamás, Juhász Máté, Kertész Levente, Kovács Bálint, Molnár Gergő, Molnár Máté István, Ragány Milán, Linter Bence, Kostyó Levente, A csoportban a V. helyezést értek el.
-Diákolimpia labdarúgás
IV. kcs. fiú városkörzeti döntő 1. helyezés; megyei 6. helyezés
Bartha Ákos Tibor, Dudás Levente, Fodor Dániel, Gégény Tamás, Juhász Máté, Kertész Levente, Kovács Bálint, Molnár Gergő, Molnár Máté István, Ragány Milán, Linter Bence
III-IV. kcs. lány városkörzeti döntő 3. helyezés
Hudák Barbara, Grunda Norina, Kerepesi Nóra, Kovács Anna, Miczu Vivien, Petró Hanna Csenge, Szabó Regina
III. kcs. fiú városkörzeti döntő 4. helyezés
Bartha Ákos Tibor, Dudás Levente, Fodor Dániel, Gégény Tamás, Juhász Máté, Kertész Levente, Kovács Bálint, Linter Bence, Molnár Gergő, Molnár Máté István, Ragány Milán, Takács Marcell, Torma Nándor
-Dienes Pál megyei matematika verseny
I. Kovács Tibor 8.a
II. Kovács Renáta 8.a
VII. Csirmaz Zalán 8.a
III. Kovács Gábor 7.a
VIII. Zubály Zalán 6.a
XIV. Farkas Laura 5.a
-Víz világnapi rajzpályázat
Demjó Eszter 3. a osztályos tanulónk az alsós kategóriában II. helyezést ért el.
-Petőfi 200 versemondó verseny
Buda Abigél egyházmegyei 2. helyen végzett, míg Szobota Hanna Különdíjat kapott
-Szent György Napok versmondó verseny
2. évfolyam: II. helyezett: Vincze Gréta 2. b osztályos tanuló,
4. évfolyam: III. helyezett: Balla Gréta 4. b
-Harmatcsepp Országos tanulmányi verseny matematika
Torma Péter 2.b 10. helyezést ért el
-Megyei Versíró, Rímfaragó verseny
Molnár Izabella megyei II. helyezést ért el.
-„30 éves az egyházmegyénk” rajzpályázat
Ésik Hanna 3. b – I. helyezést ért el, míg Demjó Eszter 3. a - különdíjban részesült.
-Házi helyesíró verseny
2. osztály
I. hely Molnár Júlia
II. hely Kovács Vivien, Papp Anna, Goller Júlia
III. hely Palkó Johanna, Hajdú Kamilla
3. osztály
I.hely Ésik Hanna
II. hely Molnár Izabella
III. hely Kocsis Máté
4. osztály
I. hely Kelemen Bíborka
II. hely Molnár Nóra
III. hely Balla Gréta, Kozma Gábor, Torma Pál
Egyházmegyei Szavalóverseny
1-2. évfolyam
Kovács Vivien 2.b III. helyezés
3-4. évfolyam
Buda Abigél 3.a I. helyezés
Molnár Izabella 3.b II. helyezés
-Kerülő Ferenc emlékrajzverseny és kiállítás
3. évfolyamos kategóriában Bodor Noémi 3. b osztályos tanulónk I. helyezést
Demjó Eszter 3. a osztályos tanulónk II. helyezést ért el
Dienes Pál megyei matematika verseny
Torma Pál 4.a Vármegyei 14.
Balla Gréta 4.b Vármegyei 18.
Kovács Ádám 4.b Vármegyei 18.
Demjó Eszter 3.a Vármegyei 18.
Molnár Izabella 3.b Vármegyei 22.
Kelemen Bíborka 4.a Vármegyei 23.
Péterfia Dávid 3.a Vármegyei 29.
Goller Júlia 2.a Vármegyei 33.
Burka Csenge 2.a Vármegyei 38.
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny vármegyei
Farkas Laura 5.a |
Vármegyei |
1. |
Kovács Gábor 7.a |
Vármegyei |
8. |
Takács Klaudia 5.a |
Vármegyei |
11. |
Korbács Réka 6.a |
Vármegyei |
12. |
Mezei Kincső 7.a |
Vármegyei |
15. |
Korbács Gergő 6.a |
Vármegyei |
24. |
Csirmaz Áron 7.b |
Vármegyei |
26. |
Kovács Júlia 5.a |
Vármegyei |
24. |
Bóka Tamara Leila |
Vármegyei |
34. |
Takács Stella |
Vármegyei |
38. |
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny országos
Farkas Laura 5.a |
Országos |
17. |
-"Kulcs a tudáshoz" megyei szövegértési verseny
Farkas Laura - vármegyei - 4. helyezés
-„Tudásbajnokság” Anyanyelvi tanulmányi verseny:
Korbács Gergő 6.a - vármegyei – 5. helyezés
Korbács Réka 6.a - vármegyei – 8. helyezés
„Jöttem, láttam, értem!” Egyházmegyei szövegértési verseny :
Farkas Laura 5.a. – egyházmegyei - 5. helyezés
Kovács Renáta 8.a – egyházmegyei – 6. helyezés
Mezei Kincső 7.a – egyházmegyei – 14. helyezés
Hudák Barbara 8.b – egyházmegyei – 15. helyezés
Csirmaz Áron 7.b – egyházmegyei – 16. helyezés
-Petőfi 200 szavalóverseny
Korbács Gergő 6.a – egyházmegyei – 3. helyezés
Kovács Gábor 7.a – egyházmegyei - 3. helyezés
-"Plajbász" egyházmegyei helyesírási verseny
Farkas Laura 5.a – egyházmegyei – 1.helyezés
Korbács Réka 6.a – egyházmegyei – 2.helyezés
Kovács Anna 7.a – egyházmegyei – részt vett
-"Szent József, a példa" egyházi fogalmazás verseny
Kovács Gábor 7.a – egyházmegyei – 1. helyezés
Kovács Tibor 8.a – egyházmegyei – 1.helyezés
-Petőfi Sándor és kora - műveltségi vetélkedő - résztvevői
Bóka Regina 8.a
Kovács Renáta 8.a
Csirmaz Zalán 8.a
Kovács Tibor 8.a
Kovács Bálint 8.a
Kozma Ivett 8.a
Molnár Vanda 8.a
Bartha Ákos 8.b
Gégény Tamás 8.a
Kocsis Péter 8.b
Kovács Bálint 8.b
Hudák Barbara 8.b
Ragány Milán 8.b
Borku Tamás 8.b
Molnár Máté István 8.b
Varga Jázmin 8.b
Kovács Gábor 7.a
Torma Nándor 7.a
Soós Viktor 7.a
Csirmaz Áron 7.b
Molnár Milán 7.b
Varga Béla 7.b
Tudásbajnokság megyei angol verseny:
Korbács Gergő 6.a : V. hely
Korbács Réka 6.a : XI. hely
Tudásbajnokság levelezős angol verseny:
Balczer István 5.a : arany fokozat
Farkas Laura 5.a : ezüst fokozat
Takács Klaudia 5.a : ezüst fokozat
London Bridge Országos Angol Nyelvi Tesztverseny:
Farkas Laura 5.a : 2. fordulóba jutott
Kiss Bence 5.a : 2. fordulóba jutott
Korbács Gergő 6.a: 2. fordulóba jutott
Korbács Réka 6.a: 2. fordulóba jutott
Pintér Kinga 6.a: 2. fordulóba jutott
Szobota Laura 6.a: 2. fordulóba jutott
Korbács Marcell 7.a: 2. fordulóba jutott
Kovács Gábor 7.a: 2. fordulóba jutott
Csirmaz Áron 7.b: 2. fordulóba jutott
Kovács Anna 7.b: 2. fordulóba jutott
Kovács Krisztina 7.b: 2. fordulóba jutott
Kovács Péter 7.b: 2. fordulóba jutott
Kovács Tibor 8.a: 2. fordulóba jutott
-Egyházmegyei szavalóverseny döntő
1-2 évfolyam: Kovács Vivien 2.helyezés
3-4 évfolyam: Buda Abigél 3.b különdíj
-Bolyai Anyanyelvi csapatverseny
5.a osztály 5.helyezés
Bóka Tamara Leila, Farkas Laura, Kovács Júlia, Takács Klaudia
-Diákolimpia futsal
Iskolai csapat, körzeti döntő 1.hely, városkörzeti döntő 2.hely
-Házi helyesíró verseny
Helyesírási verseny eredménye
2. osztály
I. hely Molnár Júlia
II. hely Kovács Vivien, Papp Anna, Goller Júlia
III. hely Palkó Johanna, Hajdú Kamilla
3. osztály
I.hely Ésik Hanna
II. hely Molnár Izabella
III. hely Kocsis Máté
4. osztály
I. hely Kelemen Bíborka
II. hely Molnár Nóra
III. hely Balla Gréta, Kozma Gábor, Torma Pál
-Zrínyi matematikaverseny
Továbbjutók:
-2.évfolyam: Burka Csenge, Mezei Ádám, Palkó Johanna
-3.évfolyam: Demjó Eszter, Ésik Hanna
-4.évfolyam: Kelemen Bíborka
-Bolyai Matematika csapatverseny
-3.évfolyam: Bodor Noémi, Ésik Hanna, Molnár Izabella, Szilágyi Kristóf
Felkészítő pedagógus: Gubikné Kovács Erika
-3.évfolyam: Demjó Eszter, Hasulyó Hanna Boglárka, Kovács Ákos, Péterfia Dávid
Felkészítő pedagógus: Tóthné Leskovics Ildikó
-4.évfolyam: Kelemen Bíborka, Kovács Ádám, Kovács Marcell, Torma Pál
Felkészítő pedagógus: Béresné Homoki Edit
-Bolyai Matematika csapatverseny
-3.évfolyam: Demjó Eszter, Hasulyó Hanna Boglárka, Harakály Hanna, Kocsis Máté
-Felkészítő pedagógus: Kovácsné Orosz Bernadett
-3.évfolyam: Bodor Noémi, Ésik Hanna, Kovács Sára, Molnár Izabella
Felkészítő pedagógus: Szopkóné Szabó Ágnes
-4.évfolyam: Andrekovics Lara, Kelemen Bíborka, Kozma Gábor, Torma Pál
-4.évfolyam: Balla Gréta, Kerepesi Kitti, Molnár Nóra, Kovács Ádám
Felkészító pedagógus:Tormáné Szabó Ilona
-Egyházmegyei Szavalóverseny
-1-2.évfolyam: Kovács Vivien 2.b 3.helyezés
Felkészítő pedagógus: Dankó Ferencné
-3-4.évfolyam:
Buda Abigél 3.a 1.helyezés
Felkészítő pedagógus: Kovácsné Orosz Bernadett
Molnár Izabella 3.b 2.helyezés
Felkészítő pedagógus: Szopkóné Szabó Ágnes
2021/2022
Egyéni
- | Osztály | Verseny neve | Országos/Megyei | Helyezés | |
Felkészítő pedagógusok | |||||
Burka Csenge | 1.a | Dienes Pál Matematika verseny | Megyei | V. | Nagyné Takács Angéla |
Palkó Johanna | 1.b | "NYELVÉSZ" verseny | Megyei | I. | Dankó Ferencné |
1.b | "NYELVÉSZ" verseny | Országos | I. | Dankó Ferencné | |
1.b | "MATEKÁSZ" verseny | Megyei | I. | Rozinkáné Koi Csilla | |
1.b | "MATEKÁSZ" verseny | Országos | XXXII. | Rozinkáné Koi Csilla | |
1.b | Tudásbajnokság verseny | Megyei | I. | Pekola Lászlóné | |
Vincze Gréta | 1.b | "NYELVÉSZ" verseny | Megyei | I. | Dankó Ferencné |
1.b | "NYELVÉSZ" verseny | Országos | I. | Dankó Ferencné | |
Péterfia Dávid | 2.a | "NYELVÉSZ" verseny | Megyei | I. | Kovácsné Orosz Bernadett |
2.a | "NYELVÉSZ" verseny | Országos | CCLIX. | Kovácsné Orosz Bernadett | |
Buda Abigél | 2.a | Egyházmegyei szavalóverseny | Megyei | II. | Kovácsné Orosz Bernadett |
Ésik Hanna | 2.b | "NYELVÉSZ" verseny | Megyei | I. | Kovácsné Rutkai Ildikó |
2.b | "NYELVÉSZ" verseny | Országos | I. | Kovácsné Rutkai Ildikó | |
Bodor Noémi | 2.b | "Harmatcsepp" tanulmányi verseny | Országos | VIII. | Kovácsné Rutkai Ildikó |
Molnár Izabella | 2.b | Egyházmegyei szavalóverseny | Megyei | Különdíj | Kovácsné Rutkai Ildikó |
Molnár Izabella | 2.b | "MATEKÁSZ" verseny | Országos | ezüst minősítés | Takács Anita |
Szilágyi Kristóf | 2.b | "MATEKÁSZ" verseny | Országos | ezüst minősítés | Takács Anita |
Ésik Hanna | 2.b | Szent Ferenc állatai Isten kertjében országos rajzpályázat | Országos | II. | Rozinka László |
Molnár Izabella | 2.b | Szent Ferenc állatai Isten kertjében országos rajzpályázat | Országos | III. | Rozinka László |
Torma Pál | 3.a | "MATEKÁSZ" verseny | Megyei | I. | Bóka Anita |
3.a | "MATEKÁSZ" verseny | Országos | LXI | Bóka Anita | |
Balla Gréta | 3.b | Szent Ferenc állatai Isten kertjében országos rajzpályázat | Országos | II. | Rozinka László |
Kovács Ádám | 3.b | Dienes Pál Matematika verseny | Megyei | V. | Béresné Homoki Edit |
Molnár Nóra | 3.b | "NYELVÉSZ" verseny | Megyei | I. | Turikné Rajzinger Erzsébet |
3.b | "NYELVÉSZ" verseny | Országos | I. | Turikné Rajzinger Erzsébet | |
Farkas Laura | 4.a | Dienes Pál Matematika verseny | Megyei | V. | Gubikné Kovács Erika |
4.a | "Kulcs a tudáshoz" megyei szövegértési verseny | Megyei | III. | Szopkóné Szabó Ágnes | |
Takács Klaudia | 4.a | Dienes Pál Matematika verseny | Megyei | IV. | Gubikné Kovács Erika |
Korbács Gergő | 5.a | Dienes Pál Matematika verseny | Megyei | III. | Molnár Tiborné |
5.a | "NYELVÉSZ" verseny | Megyei | V. | Bezzeghné Szopkó Ildikó | |
5.a | "Kulcs a tudáshoz" megyei szövegértési verseny | Megyei | II. | Bezzeghné Szopkó Ildikó | |
Korbács Réka | 5.a | Dienes Pál Matematika verseny | Megyei | V. | Molnár Tiborné |
Andrekovics Bence | 5.a | Herman Ottó Természettudományos Verseny | Országos | VIII. | Molnár Tiborné |
Batári Bálint | 5.a | Herman Ottó Természettudományos Verseny | Országos | XI. | Molnár Tiborné |
Kovács Gábor | 6.a | Dienes Pál Matematika verseny | Megyei | II. | Zuró Józsefné |
6.a | Jedlik Ányos országos fizikaverseny | Országos | II. | Varga István | |
6.a | Tudásbajnokság megyei angol verseny | Megyei | III. | Béresné Homoki Edit | |
6.a | "Jöttem, láttam, értem" Egyházmegyei verseny | Egyházmegyei | V. | Bezzeghné Szopkó Ildikó | |
6.a | London Bridge Országos angol verseny | Országos | VIII. | Béresné Homoki Edit | |
Kovács Gábor | 6.a | Szuperdöntő London Bridge Országos angol verseny | Országos | V. | Béresné Homoki Edit |
Molnár Milán | 6.b | Tudásbajnokság megyei magyar verseny | Megyei | III. | Kovács Miklósné |
Kovács Tibor | 7.a | Dienes Pál Matematika verseny | Megyei | I. | Molnár Tiborné |
7.a | Dugonics András Matematika verseny | Országos | VII. | Molnár Tiborné | |
7.a | Jedlik Ányos országos fizikaverseny | Országos | I. | Varga István | |
7.a | Szuperdöntő London Bridge Országos angol verseny | Országos | VIII. | Oroszné Poncsák Erika | |
7.a | London Bridge Országos angol verseny | Országos | VII. | Oroszné Poncsák Erika | |
7.a | Varázstorony országos vetélkedő | Országos | bejutott (különdíj) | Varga István | |
Kovács Renáta | 7.a | Varázstorony országos vetélkedő | Országos | bejutott (különdíj) | Varga István |
7.a | Arany János magyarverseny | Országos | XII. | Bezzeghné Szopkó Ildikó | |
Csirmaz Zalán | 7.a | Varázstorony országos vetélkedő | Országos | bejutott | Varga István |
Takács Panna Barbara | 8.a | Dienes Pál Matematika verseny | Megyei | III. | Parádáné Ragány Csilla |
8.a | Dugonics András Matematika verseny | Országos | IV. | Parádáné Ragány Csilla | |
8.a | Zrínyi Ilona Matematika verseny | Megyei Országos | III. 81. | Parádáné Ragány Csilla | |
8.a | Öveges József országos fizkaverseny | Országos | bejutott | Varga István | |
8.a | Arany János magyarverseny | Országos | VII. | Bezzeghné Szopkó Ildikó | |
8.a | Kossuthos levelezős verseny matematikából | Megyei | II. | Parádáné Ragány Csilla | |
8.a | Kossuthos levelezős verseny | Megyei | II. | Bezzeghné Szopkó Ildikó | |
Orosz Noémi | 8.a | Tudásbajnokság megyei angol verseny | Megyei | III. | Oroszné Poncsák Erika |
Kovács Luca | 8.a | Mécs László országos szavalóverseny | Országos | IV. | Bezzeghné Szopkó Ildikó |
8.a | Arany János magyarverseny | Országos | X. | Bezzeghné Szopkó Ildikó | |
Virga Eszter | 8.b | Dienes Pál Matematika verseny | Megyei | II. | Parádáné R Csilla, Zuró Józsefné |
8.b | "MATEKÁSZ" verseny | Megyei Országos | I. IV. | Parádáné R Csilla, Zuró Józsefné | |
8.b | Dugonics András Matematika verseny | Országos | II. | Parádáné R Csilla, Zuró Józsefné | |
8.b | Zrínyi Ilona Matematika verseny | Megyei Országos | IV. 56. | Parádáné R Csilla, Zuró Józsefné | |
8.b | Kossuth levelezős verseny matematikából | Megyei | I. | Parádáné R Csilla, Zuró Józsefné | |
8.b | Lila Vegyészbajnokság | Országos | bejutott | Varga István | |
8.b | Öveges József országos fizkaverseny | Országos | bejutott | Varga István | |
8.b | Jedlik Ányos országos fizikaverseny | Országos | I. | Varga István | |
8.b | Arany János magyarverseny | Országos | I. | Kovács Miklósné | |
8.b | Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási verseny | Megyei | I. | Kovács Miklósné | |
8.b | Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási verseny | Országos | bejutott | Kovács Miklósné | |
8.b | Kossuthos levelezős verseny | Megyei | I. | Kovács Miklósné | |
8.b | "NYELVÉSZ" verseny | Megyei | I. | Kovács Miklósné | |
8.b | "NYELVÉSZ" verseny | Országos | I. | Kovács Miklósné | |
8.b | Tudásbajnokság matematika verseny | Megyei Országos | I. I. | Parádáné R Csilla, Zuró Józsefné | |
8.b | Tudásbajnokság megyei magyar verseny | Megyei | I. | Kovács Miklósné | |
8.b | Tudásbajnokság országos magyar verseny | Országos | I. | Kovács Miklósné | |
Ragány Bence Csaba | 8.a | Magasugrás | Megyei | V. | Tormáné Kovács Valéria |
Arnóth Zoltán Sándor | 8.a | Magasugrás | Megyei | V. | Tormáné Kovács Valéia |
Hasulyó Gergő | 8.b | Magasugrás | Megyei | V. | Homokiné Bákonyi Mária |
Csapat:
Csapattagok | Osztály | Verseny neve | Országos/Megyei | Helyezés | |
Felkészítő pedagógusok | |||||
Bóka Tamara, Farkas Laura, Kovács Júlia, Takács Klaudia | 4.a | Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny | Megyei | I. | Szopkóné Szabó Ágnes |
4.a | Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny | Országos | XIII. | Szopkóné Szabó Ágnes | |
Grunda Fanni, Széki Viktória, Tóth Sára, Virga Eszter | 8.b | Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny | Megyei | I. | Kovács Miklósné |
8.b | Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny | Országos | IX. | Kovács Miklósné | |
Kovács Luca, Kovács Olivér Pál, Takács Panna Barbara, Virga Eszter | 8. a-b | Bolyai Matematika Csapatverseny | Megyei | I. | Parádáné R Csilla |
8. a-b | Bolyai Matematika Csapatverseny | Országos | III. | Parádáné R Csilla | |
Széki Viktória, Tóth Sára, Mező Réka, Csernyu Boglárka | 8. a-b | Bolyai Matematika Csapatverseny | Megyei | V. | Parádáné R Csilla |
Takács Panna Barbara, Tóth Sára, Virga Eszter | 8. a-b | Zrínyi Ilona Csapatverseny | Megyei | I. | Parádáné R Csilla |
Csajbók Emese, Csurka Levente, Hasulyó Gergő, Virga Eszter | 8.b | K&H Vigyázz, kész, pénz! Pénzügyi vetélkedő | Regionális | II. | Ragány Zsuzsanna |
Takács Panna Barbara, Tóth Sára, Virga Eszter | 8. a-b | Zrínyi Ilona matematika csapatverseny | megyei | I. | Parádáné Ragány Csilla |
Grunda Fanni, Széki Viktória, Virga Eszter | 8.b | Kreatív Műveltségi Vetélkedő - Szent József és a SzentCsalád | Országos | R.Zsuzsa | |
Bóka Kíra, Kovács Luca, Takács Panna Barbara | 8.a | Kreatív Műveltségi Vetélkedő - Szent József és a SzentCsalád | Országos | R.Zsuzsa | |
SPORT: |
|||||
Ragány Bence, Arnóth Zoltán, Kovács Bálint, Rozinka Ákos | Megyei atlétika egyéni és váltófutás bajnokság 4*1000 m | Megyei | I. | Homokiné Bákonyi Mária, Tormáné Kovács Valéria | |
Hudák Barbara, Kozma Ivett, Csajbók Emese, Kovács Renáta | Megyei atlétika egyéni és váltófutás bajnokság 4*600 m | Megyei | I. | Homokiné Bákonyi Mária, Tormáné Kovács Valéria | |
Csajbók Bence, Balogh Dániel, Torma Nándor, Linter Bence | Megyei atlétika egyéni és váltófutás bajnokság 4*100 m III. korcsoprt fiú | Megyei | II. | Homokiné Bákonyi Mária, Tormáné Kovács Valéria | |
Arnóth Zoltán Sándor, Kovács Bálint, Molnár Máté István, Hasulyó Gergő | Megyei atlétika egyéni és váltófutás bajnokság 4*100 m IV. korcsoprt fiú | Megyei | IV. | Homokiné Bákonyi Mária, Tormáné Kovács Valéria | |
Kozma Ivett, Mező Réka, Kindák Riana, Kovács Renáta | Megyei atlétika egyéni és váltófutás bajnokság 4*100 m IV. korcsoport lány | Megyei | II. | Homokiné Bákonyi Mária, Tormáné Kovács Valéria | |
Ragány Bence, Bartha Ákos, Jámbor Zoltán, Kertész Levente | Megyei atlétika egyéni és váltófutás bajnokság 4*100 m megyei IV. korcsoport fiú | Megyei | II. | Homokiné Bákonyi Mária, Tormáné Kovács Valéria | |
Juhász Máté, Fodor Dániel, Hasulyó Gergő, Bartha Ákos | Megyei atlétika egyéni és váltófutás bajnokság 4*1000 m | Megyei | II. | Homokiné Bákonyi Mária, Tormáné Kovács Valéria | |
Grunda Norina, Szabó Regina, Tóth Lívia, Petró Hanna Csenge | Megyei atlétika egyéni és váltófutás bajnokság 4*100 m III. korcsoport lány | Megyei | IV. | Homokiné Bákonyi Mária, Tormáné Kovács Valéria | |
Kovács Anna, Miczu Vivien, Vass Boglárka, Kerepesi Nóra | Megyei atlétika egyéni és váltófutás bajnokság 4*100 m III. korcsoport lány | Megyei | III. | Homokiné Bákonyi Mária, Tormáné Kovács Valéria | |
Ragány Bence, Kertész Levente, Bartha Ákos, Kovács Tibor, Kovács Bálint, Rozinka Ákos | Atlétika többpróba csapatverseny IV. korcsoport fiú A.csapat | Megyei | V. | Homokiné Bákonyi Mária, Tormáné Kovács Valéria | |
Hasulyó Gergő, Molnár Máté, Molnár Gergő, Ragány Milán, Gégény Tamás, Fodor Dániel | Atlétika többpróba csapatverseny IV. korcsoport fiú B. csapat | Megyei | VIII. | Homokiné Bákonyi Mária, Tormáné Kovács Valéria | |
Mező Réka, Kozma Ivett, Kovács Renáta, Kindák Riana Noa, Hudák Barbara, Virga Eszter | Atlétika többpróba csapatverseny IV. korcsoport lány | Megyei | IV. | Homokiné Bákonyi Mária, Tormáné Kovács Valéria | |
Kerepesi Nóra, Vass Boglárka, Miczu Vivien, Petró Hanna Csenge, Szabó Regina, Tóth Lívia | Atlétika többpróba csapatverseny III. korcsoport lány | Megyei | VII. | Homokiné Bákonyi Mária, Tormáné Kovács Valéria | |
Torma Nándor, Csajbók Bence, Balogh Dániel, Kovács Péter, Takács Marcell | Atlétika többpróba csapatverseny III. korcsoport fiú | Megyei | VII. | Homokiné Bákonyi Mária, Tormáné Kovács Valéria | |
Kertész Levente, Gégény Tamás; Kovács Bálint, Kovács Tibor | 7. | Atlétika Diákolimpia Országos Döntő 4*1000 m fiú váltó | Országos | XIII. | Homokiné Bákonyi Mária, Tormáné Kovács Valéria |
Hudák Barbara; Kindák Riana Noa; Kozma Ivett, Kovács Renáta; | 7. | Atlétika Diákolimpia Országos Döntő 4*600 m leány váltó | Országos | XI. | Homokiné Bákonyi Mária, Tormáné Kovács Valéria |
AMI Színjátszók: |
|||||
1. Rubóczki Sára 4.a
|
Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó, országos forduló, Pécs (október 24-25-26.) | Országos | Tormáné Szabó Ilona | ||
1. Rubóczki Sára 4.a
|
Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó , Kisvárda | Megyei | ezüst minősítés | ||
1. Gyetvai Panna 5.a 2. Tezárovics Korina 5.a 3. Pintér Kinga 5.a 4. Molnár Máté 5.a 5. Kovács Nóra 5.a 6. Pongó Levente 5.a 7. Kostyó Levente 6.a 8. Soós Viktor 6.a 9. Kovács Gábor 6.a 10. Kovács Anna 6.b 11. Kovács Péter 6.b 12. Kerepesi Nóra 6.b 13. Miczu Vivien 6.b 14. Kocsis Flóra 6.b 15. Molnár Vanda 7.a 16. Nagy Beatrix 7.a 17. Kocsis Péter 7.b 18. Linter Bence 7.b 19. Mezei Máté 7.b |
Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó , Kisvárda | Megyei | Arany minősítés, továbbjutás országosra |
Tanuló neve | Verseny neve | Terület | Helyezés | Felkészítő pedagógusok |
Molnár Izabella 2.b | Mesemondó verseny | Városi | II. | Kovácsné Rutkai Ildikó |
Versmondó verseny- Vidám versek | Városi | - | ||
Szent György napok versmondó verseny | Városi | Különdíj | ||
Költészet napi versmondó verseny | Városi | I. | ||
Harmatcsepp Olvasás-szövegértés verseny | Országos | - | ||
Harmatcsepp Nyelvtan-helyesírás verseny | Országos | - | ||
"NYELVÉSZ" verseny | Országos | XXV. | ||
Molnár Izabella 2.b | Dienes Pál Megyei Matematika Verseny | Megyei | XIV. | Takács Anita |
Harmatcsepp Matematika Verseny | Országos | |||
Zrínyi Ilona Megyei Matemetika Verseny | Megyei | |||
Szilágyi Kristóf 2.b | Dienes Pál Megyei Matematika Verseny | Megyei | XV. | |
Zrínyi Ilona Megyei Matemetika Verseny | Megyei | |||
Harmatcsepp Matematika Verseny | Országos | |||
Ésik Hanna 2.b | Dienes Pál Megyei Matematika Verseny | Megyei | XVI. | |
Harmatcsepp Matematika Verseny | Országos | |||
Zrínyi Ilona Megyei Matemetika Verseny | Megyei | |||
Bodor Noémi | Harmatcsepp Matematika Verseny | Országos | ||
Ésik Hanna 2.b | Harmatcsepp Olvasás-szövegértés verseny | Országos | - | Kovácsné Rutkai Ildikó |
Kulcs a tudáshoz-szövegértési verseny | Megyei | XI. | ||
Keller Emma 2.b | Harmatcsepp Olvasás-szövegértés verseny | Országos | - | |
Harmatcsepp Nyelvtan-helyesírás verseny | Országos | - | ||
Költészet napi versmondó verseny | Városi | - | ||
Kovács Sára 2.b | Költészet napi versmondó verseny | Városi | - | |
Kaczur Zsombor 2.b | Harmatcsepp Olvasás-szövegértés verseny | Országos | - | |
Bodor Noémi 2.b | "NYELVÉSZ" verseny | Országos | - | |
Költészet napi versmondó verseny | Városi | - | ||
Szilágyi Kristóf 2.b | Harmatcsepp Olvasás-szövegértés verseny | Országos | - | |
Tudásbajnokság Olvasás-szövegértés verseny | Országos | - | ||
Balla Gréta 3.b | Dienes Pál Megyei Matematika Vereseny | Megyei | VIII. | Béresné Homoki Edit |
"Én és az egyház" rajzverseny | Egyházmegyei | Arany fokozat | Rozinka László | |
Szent György napok versmondó verseny | Városi | III. | Turikné Rajzinger Erzsébet | |
Bendegúz Tudásbajnokság - Matematika | Megyei | XX. | Béresné Homoki Edit | |
Nyelvész | Megyei | XI. | Turikné Rajzinger Erzsébet | |
Ismerd meg a szentírást! | Egyházmegyei | - | Pásztor Istvánné | |
"Jöttem, láttam, értem" Egyházmegyei verseny | Egyházmegyei | - | Turikné Rajzinger Erzsébet | |
Vidám versek | Városi | - | ||
Költészetnapi versíró verseny | Városi | III. | ||
Harmatcsepp tanulmányi verseny - nyelvtan | Városi | - | ||
Kodály Zoltán szövegértési verseny | Megyei | - | ||
Burka Balázs 3.b | Bendegúz Tudásbajnokság - Környezetismeret | Megyei | VIII. | Béresné Homoki Edit |
Kovács Ádám 3.b | Zrínyi Ilona Megyei Matematika Verseny | Megyei | - | |
Harmatcsepp tanulmányi verseny - matematika | Országos | - | ||
Bolyai matematika csapatverseny | Megyei | XV. | ||
"Jöttem, láttam, értem Egyházmegyei verseny" | Egyházmegyei | - | Turikné Rajzinger Erzsébet | |
Költészetnapi versíró verseny | Városi | - | ||
Kovács Marcell 3.b | Dienes Pál megyei matematika verseny | Megyei | XII. | Béresné Homoki Edit |
Zrínyi Ilona Megyei Matematika Verseny | Megyei | - | ||
Harmatcsepp tanulmányi verseny - matematika | Országos | - | ||
Bolyai matematika csapatverseny | Megyei | XV. | ||
Költészetnapi versíró verseny | Városi | - | Turikné Rajzinger Erzsébet | |
Rozinka Bence 3.b | Bendegúz Tudásbajnokság - Matekász | Megyei | X. | Béresné Homoki Edit |
Költészetnapi versíró verseny | Városi | - | Turikné Rajzinger Erzsébet | |
Simon Balázs 3.b | Bendegúz Tudásbajnokság - Matekász | Megyei | - | Béresné Homoki Edit |
Harmatcsepp tanulmányi verseny - matematika | Országos | - | ||
Kostyó Viktória 3.b | Harmatcsepp tanulmányi verseny - matematika | Országos | - | |
Harmatcsepp tanulmányi verseny - olvasás, szövegértés | Országos | - | Turikné Rajzinger Erzsébet | |
Költészetnapi versíró verseny | Városi | - | ||
Vincze Gréta | Szent György napok versmondó verseny | Városi | I. | Dankó Ferencné |
Gyetvai Panna 5.a | Bendegúz Tudásbajnokság - Angol | Megyei | XVIII. | Béresné Homoki Edit |
Korbács Réka 5.a | Megyei | XIII. | ||
Szobota Laura 5.a | Megyei | XXI. | ||
Korbács Gergő 5.a | Megyei | VII. | ||
Csirmaz Áron 6.b | Megyei | XIV. | ||
Kovács Anna 6.b | Megyei | XIX. | ||
Kovács Gábor 6.a | "Én és az egyház" rajzverseny | Egyházmegyei | Bronz fokozat | Rozinka László |
Tóth Áron 2.a | Harmatcsepp tanulmányi verseny - matematika | Megyei | Külön dicséret | Tóthné Leskovics Ildikó |
Kovács Tibor | 1500 m-es futás | Megyei | IX. | Tormáné Kovács valéria |
Bartha Ákos Tibor | Távolugrás | Megyei | VII. | Homokiné Bákonyi Mária |
Kelemen Bíborka | Vidám versek | Városi | Különdíj | Tormáné Szabó Ilona |
Péterfia Dávid 2.a | Dienes Pál Megyei Matematika verseny | Megyei | XI. | |
Zrínyi Ilona Matematika verseny | Megyei | |||
Harmatcsepp tanulmányi verseny - matematika | Megyei | |||
Demjó Eszter 2.a | Dienes Pál Megyei Matematika verseny | Megyei | XII. | |
Zrínyi Ilona Matematika verseny | Megyei | |||
Harmatcsepp tanulmányi verseny - matematika | Megyei | |||
Kovács Ákos 2.a | Zrínyi Ilona Matematika verseny | Megyei | ||
Harmatcsepp tanulmányi verseny - matematika | Megyei | |||
Hasulyó Hanna Boglárka | Zrínyi Ilona Matematika verseny | Megyei | ||
Harmatcsepp tanulmányi verseny - matematika | Megyei | |||
Buda Abigél | Egyházmegyei szavalóverseny | Kerületi elődöntő | I. | Kovácsné Orosz Bernadett |
Buda Abigél | Szent György napok versmondó verseny | Városi | - | |
Buda Abigél | Vidám versek | Városi | - | |
Kovács Vivien | Nyelvész | Megyei | XIII. | Dankó Ferencné |
Tóth Léna | Megyei | IX. | ||
Vincze Gréta | Vidám versek | Városi | - | |
Tóth Léna | Szent Anna mesemondó | Városi | - | |
Palkó Johanna | Dienes Pál Megyei Matematika Verseny | Megyei | VI. | Rozinkáné Koi Csilla |
Mezei Ádám | Matekász | Megyei | XXIV. | |
Torma Péter | Megyei | VIII. | ||
Vincze Gréta | Megyei | VIII. | ||
Kovács Vivien | Egyházi szavalóverseny | Városi | - | Dankó Ferencné |
Kovács Vivien | Szent György napok versmondó verseny | Városi | - | |
Molnár Júlia | Városi | - | ||
Molnár Júlia | Kodály Zoltán szövegértési verseny | Megyei | - | |
Kovács Vivien | Költészetnapi versmondó verseny | Városi | II. | |
Molnár Júlia | Városi | - | ||
Palkó Johanna | Városi | - | ||
Torma Péter | Városi | - | ||
Kostyó Eleonóra | Városi | - | ||
Bakró Dzsesszika | Matekász | Iskolai | - | Rozinkáné Koi Csilla |
Kovács Vivien | Megyei | XXIII. | ||
Tóth Léna | Iskolai | - | ||
Torma Péter | Dienes Pál Megyei Matematika Verseny | Megyei | - | |
Pusztai Panna | Egyházmegyei szavalóverseny | Városi | - | Pekola Lászlóné |
Goller Júlia | Vidám versek | Városi | - | |
Szikora Eszter | Városi | - | ||
Burka Csenge | Kulcs a tudáshoz | Megyei | ||
Korbács Gergő 5.a | "Jöttem, láttam, értem" Egyházmegyei verseny | Egyházmegyei | 7. | Bezzeghné Szopkó Ildikó |
Virga Eszter 8.a | Egyházmegyei | 6. | Kovács Miklósné | |
Takács Klaudia | Ismerd meg a szentírást! | Egyházmegyei | Különdíj | Galsi János |
Virga Eszter | Egyházmegyei | II. | ||
Korbács Réka 5.a | Tamási Áron Irodalmi Vetélkedő | Nemzetközi | 4. | Kovács Miklósné, Bezzeghné Szopkó Ildikó |
Kovács Gábor 6.a | Nemzetközi | 4. | ||
Kovács Renáta 7.a | Nemzetközi | 4. | ||
Kovács Tibor 7.a | Nemzetközi | 4. | ||
Buda Abigél | nyelvÉSZ | iskolai | Kovácsné Orosz Bernadett | |
Frindik Máté | iskolai | |||
Harakály Hanna | megyei | 26. | ||
Hasulyó Hanna Boglárka | megyei | 31. | ||
Hasulyó Hanna Boglárka | Harmatcsepp tanulmányi verseny-olvasás | |||
Harakály Hanna | ||||
Demjó Eszter | ||||
Péterfia Dávid | ||||
Harakály Hanna | Kulcs a tudáshoz | megyei | 11. | |
Buda Abigél | Költészetnapi versmondó verseny | iskolai | 3. | |
Andrekovics Bence, Batári Bálint, Korbács Réka, Korbács Gergő | Bolyai Matematika Csapatverseny megyei | 8 | Molnár Tiborné | |
Csirmaz Áron, Kovács Gábor, Kovács Krisztina, Torma Nándor | Bolyai Matematika Csapatverseny megyei | 11 | Zuró Józsefné | |
Kovács Tibor, Kovács Renáta, Molnár Máté István, Ragány Milán | Bolyai Matematika Csapatverseny megyei | 12 | Molnár Tiborné | |
Korbács Gergő 5.a | Dugonics András Matematika Versenyre | megyei | ||
Korbács Réka 5.a | megyei | |||
Zubály Zalán 5.a | megyei | |||
Kovács Gábor 6.a | megyei | Zuró Józsefné | ||
Kovács Renáta 7.a | megyei | Molnár Tiborné | ||
Kovács Luca 8.a | megyei | Parádáné Ragány Csilla | ||
Kovács Olivér Pál 8.a | megyei | |||
Tóth Sára 8.b | megyei | |||
Korbács Gergő 5.a | Zrínyi Ilona matematikaverseny | megyei | 20 | Molnár Tiborné |
Korbács Réka 5.a | megyei | 41 | ||
Zubály Zalán 5.a | megyei | 42 | ||
Kovács Gábor 6.a | megyei | 8 | Zuró Józsefné | |
Torma Nándor 6.a | megyei | 66 | ||
Kovács Krisztina 6.b | megyei | 80 | ||
Csirmaz Áron 6. b | megyei | 81 | ||
Kovács Renáta 7.a | megyei | 14 | Molnár Tiborné | |
Kovács Tibor 7.a | megyei | 23 | ||
Molnár Máté István 7.b | megyei | 47 | Parádáné Ragány Csilla | |
Kovács Luca 8.a | megyei | 34 | ||
Bóka Kíra 8.a | megyei | 41 | ||
Mező Réka 8.a | megyei | 10 | ||
Tóth Sára 8.b | megyei | 8 | ||
Kovács Krisztina 6.b | Dienes Pál megyei matematika versenyen | megyei | 11 | Zuró Józsefné |
Csirmaz Áron 6.b | megyei | 13 | ||
Torma Nándor 6.a | megyei | 15 | ||
Kovács Renáta 7.a | megyei | 7 | Molnár Tiborné | |
Tóth Sára 8.b | megyei | 8 | Zuró Józsefné | |
Korbács Gergő 5.a | Herman Ottó Természettudományi Verseny | megyei | Molnár Tiborné | |
Molnár Máté 5.a | megyei | |||
Csirmaz Áron 6.b | megyei | Tormáné Kovács Valéria | ||
Kovács Anna 6.b | megyei | |||
Kovács Gábor 6.a | megyei | |||
Torma Nándor 6.a | megyei | |||
Takács Klaudia 4.a | Zrínyi Ilona matematikaverseny | megyei | Gubikné Kovács Erika | |
Farkas Laura 4.a | megyei | |||
Kiss Bence 4.a | megyei | |||
Takács Klaudia 4.a | Bolyai Matematika Csapatverseny | megyei | XXVI. | |
Farkas Laura 4.a | megyei | u.a. | ||
Kiss Bence 4.a | megyei | u.a. | ||
Bóka Tamara 4.a | megyei | u.a. | ||
Takács Klaudia 4.a | Dienes Pál Megyei Matematika verseny | megyei | IV. | |
Kovács Júlia 4.a | megyei | XI. | ||
Farkas Laura 4.a | megyei | V. | ||
Kiss Bence 4.a | Harmatcsepp tanulmányi verseny - matematika | elődöntőbe jutott | ||
Takács Klaudia 4.a | Dugonics András Matematika Verseny | megyei | ||
Farkas Laura 4.a | megyei | |||
Bóka Tamara 4.a | megyei | |||
Kerepesi Kitt 3.b | NyelvÉsz verseny | iskolai | Turikné Rajzinger Erzsébet | |
Kulcs a tudáshoz szövegértési verseny | Megyei | - | ||
Költészetnapi versíró verseny | Városi | - | ||
Orosz Levente 3.b | Költészetnapi versíró verseny | Városi | - | |
Molnár Nóra 3.b | Harmatcsepp tanulmányi verseny - olvasás, szövegértés | Országos | - | |
Költészetnapi versíró verseny | Városi | - | ||
Bóka Kíra, Csernyu Boglárka, Kovács Luca, Takács Panna Barbara | Értékes Barangolás megyei helytörténeti vetélkedő | Megyei | középdöntő 2. hely | R.Zsuzsa |
Bóka Kíra, Csernyu Boglárka, Kovács Luca, Takács Panna Barbara | K&H Vigyázz, kész, pénz! Pénzügyi vetélkedő | Megyei | R.Zsuzsa | |
Burka Csenge | Költészetnapi versmondó verseny | iskolai | Pekola Lászlóné | |
Szikora Eszter | Városi | |||
Nagy Barbara | iskolai | |||
Goller Júlia | iskolai | |||
Tezárovics Kiara | iskolai | |||
Burka Csenge | NyelvÉsz verseny | iskolai | ||
Goller Júlia | iskolai | |||
Szikora Eszter | iskolai | |||
Takács Marcell | megyei |